Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor értik meg biztosan amit...

Mikor értik meg biztosan amit mondok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy pl mikor beszélhetek majd a lányommal arról, hogy ő már nagy a cumizáshoz. Vagy, hogy lesz egy kistesója. Egyszerűbb dolgokat már megért szerintem, de úgy igazán mikor fogja érteni a dolgokat?
2012. szept. 10. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
2 éves kor után sztem.
2012. szept. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1,5 évesen már teljesen megérti amit mondasz

más kérdés az h felfogja e

2012. szept. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én 2 éves korában vettem észre rajta, hogy megérti a mondandómat, az összefüggéseket, nem csak a dolgok tárgyias részét.

persze attól függetlenül beszélj hozzá és magyarázz el mindent, mert akkor fogtok eljutni odáig, hogy fel is fogja :)

2012. szept. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Természetesen mindig beszélgetek vele, csak még nem mond semmit, így fogalmam sincs, hogy érti-e. Ha hívom jön, de azért nagyobb összefüggéseket nem ért. Csak kíváncsi voltam, hogy a kistesó születésekor meg fogja-e érteni, hogy miért nem leszek vele 3 napig, meg miért kell várnia a sorára stb.

2012. szept. 10. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!