Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek egész nap nyafizik a gyereke bármit csinál?

Figyelt kérdés
3 hónapos a babám és csak nagyon rövid ideig marad nyugodtan.Egész nap kézben van, foglalkozni kell vele, mert különben sír, nyafizik.Mit lehet tenni hogy nyugodtabb legyen?
2012. szept. 10. 16:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
anyatejes?
2012. szept. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen anyatejes baba.De ő sosem volt nyugodt.Mi lehet a baj?
2012. szept. 10. 17:22
 3/19 anonim válasza:
Mi 9 hónaposak vagyunk, még mindig szopizik, de nekem is egész nap foglalkozni kell vele. Mi már járkálunk kézen fogva, ezt szereti a legjobban. Már mászik is, ezt annyira nem. Ha lerakom odamászik a lábamhoz, kapaszkodik fel rá és sír amíg fel nem veszem. Úgyhogy kitartás
2012. szept. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Csak az a baj hogy nem tudom sokszor eldönteni hogy most azért sír mert éhes maradt, ugyanis van egy kis tej visszaesésem vagy azért sír mert igényli a közelséget.Közben azért hasfájósak is voltunk mára már talán enyhülnek a panaszok.De nekem olyan fura hogy egész nap nyekereg.Rossz mert nem tudom hogy mi baja van.Szeretném ha boldog baba lenne.Nevet azért sokat de sokat sír is mellé sajnos.
2012. szept. 10. 18:24
 5/19 anonim ***** válasza:

Ezzel semmi gond nincs, még nagyon pici. :)

Onnan tudod, hogy éhes-e, hogy amikor sír egyszerűen felveszed, dajkálni kezded. Ha megnyugszik, akkor csak közelségre vágyott. Ha nem, akkor más gondja van (éhes, fáj valamije stb). De ha mellre rakod, és szopizni kezd, akkor éhes/szomjas. Ha nem, akkor nem fog szopizni.


Javaslom, hogy szerezz be egy hordozókendőt vagy mei tai-t, az nekünk nagyon sokat segített.

2012. szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is 3 hónapos, de ő tápos. Mintha én írtam volna a kérdést.

Fura ez nekem, mert a nagyobb fiam álombaba volt, evett és aludt.

A kicsit meg egész nap szórakoztatni kell, nagyon anyás. Nála csak a két véglet van, vagy nagyon örül, vagy nagyon nem, hiányzik néha az átmenet.

Ma egész nap extrém nyűgös volt, remélem a közelgő front miatt csak.

2012. szept. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti jót írt:).

Ha ölbe veszed és megnyugszik, akkor "csak" a testközelség hiányzik, ha fárad a karod, vagy munkád van, hordozd:).

Ha éhségjeleket mutat(cuppog, arcához érinted az ujjad és "ráfordul", keresi a cicit...), akkor tedd mellre, mert éhes, vagy szomjas:).

2012. szept. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Igyekszem sokszor felvenni, szinte egész nap a kezemben van.ÚGy néz ki akkor ő ilyen kis szeretetre éhes kis lény és hál'Istennek nem antiszociális.:)Van is egy hordozónk kölcsönbe de annyira macerás felvenni és belehelyezni a kicsit.Olyan kétemberes művelet.Talán megtanulom majd használni.
2012. szept. 10. 23:16
 9/19 anonim ***** válasza:
Milyen hordozd van? Hogyan próbálod felvenni?
2012. szept. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Bébé comfort hordozóm van.Még csak kétszer használtuk de nem nagyon volt kényelmes neki.Vagy legalábbis én gondolom úgy.A kis combjánál úgy bevág a ránehezedő súly miatt.Szerintem nem annyira kényelmes.Bár elsőre ahogy beletettük szinte azonnal el is aludt benne.Szó szerint azonnal.Azt hittük valami baja van, mert ahogy belecsúsztattuk azzal a lendülettel be is ájult.Vicces volt.De máskor meg nyavalygott benne.Nem tudom, talán még kellene tenni egy próbát.
2012. szept. 11. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!