Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SEGÍTSÉG ANYUKÁK! 5 hónapos...

SEGÍTSÉG ANYUKÁK! 5 hónapos kisfiam van.2 napja átordítja az egész napot. éjszaka nincs gond vele de 6-7 szer felkel inni aztán visszaalszik. Akármit csinálok vele mindig ordít. Tegnap elött szorulása volt, ma meg ment a hasa. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
irjatok minél többen! köszönöm! egy kétségbeesett anyuka!
2012. szept. 7. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szinte 100%, hogy jön a foga. Ráadásul front van. Kitartás!
2012. szept. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fogacska nem igyekszik kifelé?


Ez egy jó kis cikk, hogy ne legyél kétségbe esve:

[link]

2012. szept. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vegyél Dentinoxot vagy Gingigel Babyt, kenegesd be az ínyét. Viburcol kúp is bevált nekünk. Hűtőrágóka, ha elfogadja, esetleg ez [link]


Ha nagyon fáj szegénynek, akkor Panadol vagy Nurofen.


Kitartás!

2012. szept. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
már 2 fogacskája kinnt van. néztem az ínyét is nem látok még semmit. az elsö kettöt nem szenvedtük meg igy.... :( a harmadik meg ennyire fájna neki???
2012. szept. 7. 23:18
 5/7 anonim ***** válasza:

mid adtál neki enni? nem evett valami újat? vagy esetleg ossz kombinációt? vagy te nem ettél valami olyat amitől lehet gyomorpanasza?

gyomorrontástól lehetnek ezek a tünetek, a hasmenés meg megmagyarázza az éjszakai ivást.


ha meg nem, én is a fogzásra tippelnék, hisz ezeket mind előhozhatja.


nurofent adtál neki? én elég gyógyszer ellenes vagyok, kerülöm ahogy lehet, de ha a gyerekem 2 napja ordít akkor bizony adok neki egy fél adag fájdalomcsillapítót

2012. szept. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy még eszembe jutott: szoktam adni a kölöknek pro+kid-et, ez egy probiotikum, a patikában ajánlották.
2012. szept. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egy újfajta tápszert kapott..... :( nem nem adtam neki gyógyszert, csak akkor adok ha nagyon muszáj.
2012. szept. 8. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!