Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is járt már így? Nagyon...

Más is járt már így? Nagyon szomorú vagyok!

Figyelt kérdés
Három hónapos a kisfiam és egyik napról a másikra elmegy a tejem.Először csak észrevettem, hogy hat órás esti alvás után már nem csöpög a tejem.Aztán már az egyik mellem már kevesebbet kezdett el termelni, mára meg már délutánra sem marad tejem.Miért megy el ilyen könnyen?Mit tehetek hogy visszajöjjön?Nagyon el vagyok keseredve.
2012. szept. 10. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fejni fejni fejni,akkor is ha nem jön,majd fog.
2012. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szoptass 2 mellből és utána fejj 2 mellből! Igyál sok folyadékot, akár tejserkentő teát is. És a lényeg, hogy ne add fel!! Ha úgy látod, hogy a babád éhes maradt akkor add oda a lefejt tejet és rakd sűrűbben cicire! Nekem is volt egy ilyen időszak és akkor 3 napig napközben 40perc telt el 2 szopi közt. De megérte mert utána megint lett elég tejem és 11 hónapig szoptattam. Akkor is (sajnos) a kisfiam döntött úgy, hogy nem kér több cicit...
2012. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szoptass gyakrabban ha van ra lehetöseg, es szoptatas utan fejd le a maradekot. Szanj ra idöt es energiat, erdemes. Ja es orankent egy pohar folyadek (persze ejszaka nem kell ezert felkelni). Nagyon fontos.

A kicsi jol lakik? Mert akkor lehet hogy csak beallt a kereslet-kinalat arany.

A kerdesre valaszolva. Nekem is harom honapos a lanyom, es en is megijedtem amikor mar nem azott el reggelre a polom, de a kicsi jollakik, gyarapodik. Ettöl függetlenül tartom a szabalyt a sok folyadekra, de mar nem fejek.

Amugy az esti tej zsirosabb, ezert kevesebb termelödik.

2012. szept. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Igyekszem sokszor cicire tenni a kicsit.Sokat iszok és sokat alszok.Szedem a more milk kapszulát és az urtica urens-t.
2012. szept. 10. 18:30
 5/13 anonim ***** válasza:
Inkább alkohol mentes sört igyál! Attol nekem rengeteg volt. Egyébként ilyenkor még nekem is volt, hogy ugy vettem észre egyes napokon, hogy nincs elég tejem. K.b 3 hónapos volt a ksifiam mire rájöttem, hogy olyan 3-4 naponta van egy kis pangás. Remélem nálad is csak ez van és majd megint szépen beindul.
2012. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Attól ne ijedj meg ha nem feszül úgy a cicid, mint az elején. Az normális, hogy pár hónap elteltével már nem érzed olyan teltnek őket, de attól még van benne tej!
2012. szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Karamalz malátasört javaslom, napi 1 üveggel. Alkoholmentes, kifejezetten tejszaporító hatása miatt ajánlott. Citromos, vagy natúr ízekben kapható.
2012. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
NIcs ezzel semmi gond, pótold ki tápszerrel.
2012. szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia

no en mindent kiprobaltam amit az elottem szolok irtak.es en is ugy jartam ahogy te,3.5 honapnal hirtelen csokkenes stb es nekem vege is lett a szoptatasnak.csinalhattam barmit....utana jartam,orvosok,vizsgalatok es kiderult totalis hormon felborulas okozta.dhea-s hormon,inzulin es meg sorolhatnam.tehetetlen az ember ilyenkor,elmegy a tej es kesz.ha nem lesz jobb,javaslom a vizsgalatot,mett akkor minel hamarabb rendbe kell hozni a dolgokat.kitartas!

2012. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én mindent próbáltam.More milk, urtica urens homeobogyó.Iszom a maláta sört karamalz meg a citromos gössert.Mindent kipróbáltam.De a legjobban az jött be hogy minél többet tettem mellre.Tegnap egész nap a cicin lógott és reggelre bedurrantak a melleim.Remélem hogy pár napon belül meghozza az eredményt.Már este is tudtam szoptatni.20-kor 90-et szopizott és még 22-kor is volt mérhető a szopizás.Szerintem a legjobb tejszaporító a cicire rakás.Remélem ez így is marad.Köszönöm mindenkinek a biztatást és a jó ötleteket.
2012. szept. 11. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!