Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan Anyuka rajtam...

Van itt olyan Anyuka rajtam kívül, aki szomorkodik, hogy vége van ennek az évnek?

Figyelt kérdés

Olyan szép volt ...

Kerekedett a pocakom, élvezhettem a kismamaságot, "kivirultam", mint anyuka ... Annyi csodálatos dolog történt, a baba mocorgásától kezdve az ultrahangos "találkozásokon" keresztül a CTG vizsgálatokig. A boldog várakozás, a készülődés, az izgalom, a szülés ...

Megszületett a várva - várt Kisfiam, akit imádok.

Életem legszebb éve volt, és most szomorú vagyok, hogy mindjárt vége ...

Lehet, hogy nem is vagyok normális :-(

Azért boldog Új Évet Mindenkinek!



2011. dec. 31. 23:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2011. dec. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi :-)

Ez szép!

2011. dec. 31. 23:30
 3/15 anonim ***** válasza:

Velem is pontosan ezek a dolgok történtek, de nem vagyok szomorú, mert a tündéri kisfiammal kezdhetem az új évet!


Boldog új évet Nektek!

2011. dec. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én örülök, hogy vége. Nem volt valami nagyon fasza év... 2012-nek jobbnak kell lennie! BUÉK!
2011. dec. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan érzek. Férjhez mentem Januárban, februárban már terhes lettem. November közepén megszületett a kislányom, akit mindennél jobban imádok. A legszebb éven volt. Ennél jobbat nem is kívánhattam volna. Örömmel tekintek vissza erre az évre.

És Te normális vagy, ahogy rajtunk kívül még jó sok anyuka, aki így gondolja!

Boldog Új Évet Nektek! :)

2011. dec. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én örülök hogy vége, bár voltak nagyon szép pillanatai is az évnek.

Bízom benne, hogy ennél már csak jobb, szebb, könnyebb, nyugodtabb év jöhet.

És ugyanezt kívánom mindenkinek!

2011. dec. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam, hogy nem egyedül érzek így :-)

És azzal vigasztalom magam, hogy remélhetőleg lesz még 1-2 ilyen, vagy ehhez hasonló gyönyörű évem :-)

Mindenkinek nagyon boldog Új Évet kívánok!

(Én még "szeretgetem" egy kicsit 2011-et, mert itt, nálunk még az van :-))

2012. jan. 1. 00:22
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is pont ma gondolkodtam el ezen, hogy a múlt Szilveszterkor még vártuk a babát, most meg itt szunyókál mellettem.Olyan jó érzés!!Biztos, hogy egy felejthetetlen év volt, hisz megszületett a lányom!!!!

Sok jót kívánok mindenkinek!!

2012. jan. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is így érzek..nekem a harmadik babám született most szept elején szóval az év nagy részében terhes voltam, amit imádok. Mivel több bébink nem lesz, így kicsit szomorú vagyok én is, mert ennyire boldog éveim mikor őket vártam, nyugodtan, zavartalanul, nem lesz:)

És irigykedve nézem ahogy másnak meg még lesz:) Persze nem olyan gonoszul irigykedve, csak sóvárogva:) Ez van:)

BUÉK!

2012. jan. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Disi ***** válasza:
Pont ugyanezt mondtam a férjemnek éjfélkor. Tavaly ilyenkor tervezgettük az esküvőnket, februárban házasodtunk, március közepéig dolgoztam, akkor 24 hkm voltam, aztán pedig csak vártuk, pihentem, készülödtünk... aztán jún. 30.-án megszületett ez a kis csoda és most már minden nap valami új dologgal örvendeztet meg minket. Én szeretném ezt az évet újra :)))
2012. jan. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!