Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S! Van itt olyan anyuka,...

S. O. S! Van itt olyan anyuka, akinek a gyermekének vesetágulatot diagnosztizáltak és műtét lett a vége?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom a kislányunkért 7 hetes, és 2 cm-es vesetágulata van, lehet hogy műteni kell, amitől iszonyatosan félek:'( és a lelkemet már kisírtam:(.
2012. szept. 10. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:

őszintén kívánom, hogy rendbe jöjjön!


nálunk más vesebetegséget vettek észre ("vur" a neve, vese refluxnak mondanám egyszerűbben).

nálunk az orvosok folyamatos antibiotikummal tudják csak kezelni, ami tönkre tette a babám emésztését. 1 hetes korától 2,3 hós koráig szedte a gyógyszert. akkor besokaltam, elkezdtem keresgélni, mivel tudnék hatékonyabban segíteni neki. több alternatívát is taáltam. hátha Nektek is segítene:

-homeopátiás szerekből van kifejezetten vesére ható, érdemes lenne szednie

-masszírozással lehet a szervezet gyógyítófolyamatait erősíteni

-"gyűrűsizmok" masszírozással lehet szintén stimulálni a vesét, hugyrendszert.


ha kell, szívsen továbbítok homeós doki telefonszámot, vagya gyűrűsizmok könyv adatait.


kitartás! nagyon erősek a babák!

2012. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!