Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyenek a liliputi puhatalpú...

Milyenek a liliputi puhatalpú cipőcskék? Elég melegek, hogy ősszel kint az udvaron is tudjon pár lépést tenni benne?

Figyelt kérdés
13 hónapos kislánynak keresek cipőt. Még csak most kezd járni.
2012. szept. 11. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Utcára nem jók, hiszen csak nagyon vékony bőr talpa van.Csak benn tudod használni.
2012. szept. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor milyet vegyek neki, ami kintre is jó? Mert bentre fölösleges a cipő, zokniban is elmászkál.
2012. szept. 11. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ismertem volna korábban, akkor Falcon első lépés cipőt vettem volna. Puha, könnyű, alakja követi a "szögletes" baba láb formáját. Nem olcsó, de teszveszen, vaterán szinte újak vannak fél és harmad áron.

[link]

2012. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A liliputinak bélelt dupla bőr talpa van, nem túl hidegben még használható kint is, de szerintem 20 fok alatt már kevés. A pediped és társai kicsit vastagabbak, én azt ajánlanám.
2012. szept. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!