Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A puhatalpú cipőket meddig...

A puhatalpú cipőket meddig hordhatja a baba? És mikortól KELL mindenképp "keményebb" talpú neki?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

lakásban, fűben bármeddig, én 2,5 évesem is itthon abban van :)

kintre viszont akkortól kell rendes bokafogós cipő aminek kemény a talpa de hajlékony mikor kint is kiveszed a babakocsiból, tehát amikor már jár

2012. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Önállóan még nem jár, csak kapaszkodva megy padok mellett pl, tehát kint is.....11 hónapos.
2012. máj. 23. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Igazából bármeddig hordhatja, amíg van a méretében.

A fiam 2,5 éves, és Pediped cipőt hord kint. Bent nem adok rá cipőt, csak esetleg csúszásgátlós zoknit, ha hidegebb a padló.

A kicsi 13 hónapos, ő még nem megy önállóan, neki Liliputi van.

2012. máj. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha már kapaszkodva jár, akkor az már azt jelenti, hogy nem sokára elindul egyedül is.

Szerintem már most adhatsz rá keményebb talpú cipőket,hogy szokja...lehet, hogy mivel tartva lesz a kis lába könnyebben megtanul egyedül is járni.

2012. máj. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kéne lepontozni azokat akiknek más a véleményük a cipőkről.

De én is azt mondom, hogy amíg van a méretében.

A nagyon puhatalpú, mint a liliputi, robeez és hasonló hasított bőr cipőcskék, inkább bentre valók, vagy néha kintre. Ha már biztosan jár akkor ajánlatos a másik féle puhatalpút venni, ilyen a pediped, little blue lamb, aminek szintén bőr a talpa de keményebb, persze attól még nagyon hajlékony. Ezt a fajta cipőt akár 3-4 éves koráig is hordhatja.

2012. máj. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom a leponotzásokat, nem én voltam :(((

Köszönöm, hogy ennek ellenére is válaszoltál.


Erre az LBL-re gondoltál, hogy jó lehet sokáig? Az ilyen talpúakra?



[link]

2012. máj. 24. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!