Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy néz ki összecsukva az...

Hogy néz ki összecsukva az ABC design Astro, vagy más hasonló kinézetű kocsi sport része?

Figyelt kérdés

Mindenhol csak a vázat mutatják,milyen kicsire összezárható. Na de mi van a beilleszthető részekkel?

Mekkora helyet foglal,milyen kicsire lehet zárni.

Ha van ilyenetek,vagy hasonló küldenétek képet róla?


2010. szept. 6. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom, csak a váz magában csukható össze, összecsukás előtt a felépítményt le kell róla szedni. Nekem is hasonló babakocsim volt, ebből gondolom. Ezeket a többfunkciós babakocsikat, amin cserélni lehet a "rá valót" általában így lehet összecsukni :(
2010. szept. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is kérdeztem egy hasonlót nem rég...értelmes válasz nem érkezett rá sajnos...

Amúgy én azért pont azért nem veszek ilyen kocsit,mert nagyobb helyet foglal majd a sport rész maga, mintha vennék egy nehezebb, nagyobb mondjuk lengyel kocsit.

Ahogy nézegettem a képeket ezt sem lehet összecsukni, szóval beteszed a vázat, plusz beteszed a sport részt, ami szerintem már nem olyan "helykímélő"

Én ezt néztem meg élőben:

[link]

baromira tetszik még most is, de megnéztem pesten élőben és tuti nem vesszük meg!Azért tetszett, mert szerintem a sport része jobb mint annak, amit Te írtál, nekem azok nem tetszenek, mert nem dönthető külön a háttámla, és szerintem nem jó, hogy a baba úgy alszik, hogy "égnek áll" a lába, de mind1, ez csak az én véleményem.

Szóval ennek amit néztem a kerete tényleg nem vészes összecsukva, de a sport rész baromi nagy!!És volt ott a boltban olyan típusú is, amit írtál, meg kell hogy mondja azoknak is sok helyet foglal a sport részük szerintem.

De még ha ugyan akkora helyet foglal is, mint pl egy bergon típusú lengyel kocsi, akkor is inkább a lengyelt venném, mert a másiknál kiállnak ilyen pöckök, amikkel ugye rögzíteni lehet a vázhoz, meg van egy adott formájuk, ami miatt nehéz lehet melléjük pakolni.Míg mondjuk egy összecsukottra ráteszel ezt, azt, nem lesz baja.

Arról nem is beszélve, hogy ha olyan a csom. tartód, hogy állítva lehet csak beletenni az összecsukott kocsit vagy keretet, akkor mit csinálsz a sport résszel???mert azt aztán tényleg nem tudod normálisan betenni szerintem...

Bocsi hogy csak véleményt írtam, nem tapasztalatot, de én úgymond kiábrándultam ezekből a külön részes kocsikból.Akár milyen szépek, sajna e miatt nagyon nem praktikusak, és ha már kiadunk rá több 10ezer forintot, legalább gondoljuk meg rendesen, nem csak arra menjünk, melyik tetszik, melyik nem...

de ez tényleg csak az én véleményem, bocsi hogy hosszú lettem, remélem tudtam segíteni!

2010. szept. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!