Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire hasznosak a légzésfig...

Mennyire hasznosak a légzésfigyelők? Hogyha tényleg baj van, mi a teendő pontosan? Erről tájékoztatnak ezeknek a szerkezeteknek a leírásai?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor sokszor elég maga a sipoló hang vagy hogy felrázzák a babát. sokan azt mondják hogy falsból riasztott, de nemtudják hogy tényleg fals volt-e vagy tényleg leállt a légzés egy hosszabb pillanatra.
2009. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem jó dolog. Mi is vettünk és sokkal nyugodtabban tudtunk aludni, mert a készülék azonnal jelez ha nem érzékeli a levegővételt. Ez inkább a fiuknál szükséges. Ha jelez a szerkezet megnézed, hogy valós-e a riasztás, amennyiben igen hívod a mentőket.

Üdv.

2009. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon hasznosak,nálunk megmentette a gyerek életét!igen,van használati leírása,és a kórházban ahol megveszed,ott előadást is tartanak megmutatva a technikát,hogy mi a teendő baj esetén.a párom végigülte az előadást,felvette kamerával,és itthon megnéztem.Áldom az eszünket,hogy annak ellenére hogy nem volt pénzünk,megvettük azt a drága szerkezetet!Ezt fontosabbanak tartottuk minden egyéb babafelszerelésnél.
2009. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a kislányomnál riasztott be.azért nem hiszek a fals riasztásban,mert a készülék 14-21(készüléktől függően)másodpercnyi légzéskimaradásnál riaszt.na most figyeljétek meg magatokon hogy vesztek levegőt,és tartsátok bent 21 mpercig.ugye milyen hosszú idő?főleg egy kisbabánál.
2009. júl. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia,


En is vettem annak ellenere hogy nem olcso de nyugodtbban alszunk ejjelente.Onnan tudom hogy mukodik hogy ha kiveszem a gyereket es neha elfelejtem kikapcsolni es mar is riaszt!Nekunk meg nem volt hamis riasztas es eles sem.Remelem egyik sem lesz!Aki ezt a gepet kitalata mar biztos millios belole.Szerintem nagyon sok anyuka,apuka megveszi hogy biztonsagba tudja a babajat.Mondjuk amikor mi kicsik voltunk nem volt ilyen megis felnottunk de szerintem ha lett volna az en szuleim is megvettek volna!A dobozaban van leiras hogy mit kell tenni ha baj van.De eloszor a mentoket ertesitenem aztan kezdenek valamit a babaval.Mivel nem csinaltam meg ilyet es csak jobb egy szakember de nem allnek a babam felett hogy nem vesz levegot tuti hogy csinalnek valamit.Jobb ha felvagy ra keszulve mintha bepanikolsz!

Szerintem nagyon hasznosak!En nem tudnek jol aludni nelkule!

2009. júl. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is hasznos!! Egyet értek az előttem szólókkal. Néha amikor altatom a kezemben én is észlelem, hogy sokáig nem vesz levegőt, de szerencsére nem volt baj. Néha nálunk is besípolt, de nem tudni miért. Ugye arra ő is megmozdult.
2009. júl. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha beriaszt sokszor elég óvatosan felrázni, hogy vegyen levegőt. ha nem vesz akkor bele kell fújni az orrába szájába egyszerre. először ez és csak aztán a mentő! hívtam már mentőt az 1 perc is lehet míg elmondod mi a probléma meg először az adatokat kérik...
2009. júl. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!