Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kendőben hordozó Anyukáktól...

Kendőben hordozó Anyukáktól kérdezném. Csípőre rövid kendővel tudtok megkötési módot ajánlani?

Figyelt kérdés

Kisfiam már 9 kg, és nem bírja a derekam. Hátra tenni pedig gyáva vagyok :(


Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2012. szept. 12. 15:50
1 2
 11/12 anonim válasza:
63%

Nekem sem sikerült még soha hátra tenni, pedig sokat próbálkoztam, néztem a neten a videókat, de én egyszerűen képtelen vagyok úgy "meglengetni" a gyereket. De egyelőre még bírom elől.


Off: muszáj ebből a topikból is egy veszekedős-fröcsögős kenguru-gyűlölős hadszínteret csinálni? Volt szerencsém párat már végig követni, és nagyon nem igaz, hogy nem tudtak érveket felhozni a kenguru mellett. Ne értsetek félre, én nem használok kengurut, de egyszerűen már undorító, hogy néhány anyuka mindenkit földbe döngölne, aki valamit nem úgy csinál, mint ő.

Lepontozás meg sajnos manapság szinte mindegyik kérdésnél előfordul.

2012. szept. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Én is kínlódok még, amíg bírom :) Aztán meg majd meglátom :) De eléggé ráizgultam a mei-taira :) Lehet bérelek majd egyet egy hétre, és ha boldogulok, meg a Kicsinek is tetszik, akkor vételezek egyet.


A lepontozás engem valahogy zavar, bár tudom, hogy "nem az a lényeg, mit mondanak, hanem ki mondja",de akkor is gáz, hogy a jóindulatú, segítő szándékozú arcokat pontozzák le, csak azért, hogy nehogymá'. Na értitek :)

2012. szept. 20. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!