Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babaúszás (vagy egyéb...

Ha a babaúszás (vagy egyéb rendszeres elfoglaltság) épp az alvásidőben lenne akkor azt hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Nekem ez elég nagy problémát okoz. Délelőtt fél 11-kor van az úszás. Eddig azt csináltam, hogy reggel korábban felébresztettem (fél 7-7 között), így az úszás előtt már elfáradt és akkor aludt 1 órát előtte (9-10-ig). Sajnos egy ideje ez már nem működik, mert nem alszik vissza bárhogy próbálom altatni. De ennél korábban már nem akarom felkelteni reggel! Így viszont pont úgy érünk oda hogy már hulla fáradt. Fél éves babáról van szó. Mi a megoldás?
2012. szept. 12. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Másik időpontot keresel vagy nem mész babaúszásra. Mást nem tudok mondani, én úgy oldom meg, hogy alvásidőre nem rakok programot, csak ha sos helyzet van - orvos pl.
2012. szept. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Húúú... mi is így mentünk egyszer (és utoljára), és a babám végigüvöltötte az egész foglalkozást a fáradtságtól :(


Mi lemondtunk róla, nehogy megutálja...

2012. szept. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én zenebölcsibe nem tudom vinni pont emiatt a kisfiamat pedig ő már 13hónapos..
2012. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a babamasszázs esett volna épp a délutáni alvásra. Fájó szívvel, de el sem kezdtük - az ő alvása fontosabb volt.
2012. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is pont így volt.... Én is próbáltam ide-oda csúsztatni az alvásidőt de akkor meg az étkezések csúsztak. Szóval vagy az éhség vagy a fáradtság miatt de mindig sírt.Mivel se neki, se nekem,se a többieknek nem volt jó,mi is kénytelenek voltunk lemondani róla.:(
2012. okt. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!