Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit főzzek tej és tojásfehérje...

Mit főzzek tej és tojásfehérje allergiás 14 hós fiamnak?

Figyelt kérdés
pl főzeléket hogy csinálhatnék, mert úgy tudom rántani még nem szabad neki
2009. júl. 30. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
főzeléket főtt krumplival tudod neki besűríteni :)
2009. júl. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Be is ránthatod nyugodtan.Egy ekkora baba már szinte mindent megehet.Liszttartalmú ételt pedig már 4 hós kortól be kell vezetni.
2009. júl. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 8 hónaposan már rántással csináltam neki a főzeléket. Liszt tartalmú ételt már bőven kéne kapnia 1 éves kora előtt. Főzőlével higítsd a főzelékeket tej helyett, tojásfehérjét meg ne adj neki, csak a sárgáját. Tulajdonképpen mindent ehet, amiben ezek nincsenek.
2009. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Főzit nyugodtan ránthatod, már rég ránthattad volna...

Lányom is tejérzékeny, nem teszek tejfölt a főzijébe, levesébe, előbb kiveszem az ő adagját.

Uzsira meg nem tejberizst kap, hanem gyümölcsöt, sajtos rudat.

2009. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a tescóban szoktam venni Kölln márkájú azonnal oldódó zabpelyhet, abból készítek zabkását, teljesen tejmentes. Hasonló az állaga mint a tejbegríznek, és még édesíteni sem kell, mert a zab kicsit édeskés magától is. Gyümölcsöt szoktam hozzá keverni. Uzsonnára kapja a lányom, és nagyon szereti (én sajna megszoktam a tejbegríz ízét, de neki tényleg bejön).
2009. júl. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
interneten sok mindent megtalálsz keresgélj allergia oldalakon kapsz is segítséget!!!van receptes kis könyv is .most az elején nagy a káosz benned de szépen bele fogsz jönni . a bioboltokban is sok segítséget kapsz!
2009. júl. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
konkrét receptek?
2009. aug. 3. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!