Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tej, tejföl és tojásfehérje...

Tej, tejföl és tojásfehérje bevezetése hogyan történik?

Figyelt kérdés
És mi az a teljes tej?
2010. szept. 22. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
En legeloszor a fot tojasnak a sargajat adtam fozelekhez 6,5 honaposan neki. Aztan 7,5 honaposan adtam neki eloszor rakott krumplit amibe volt fot tojas feherje es tejfol is. Kivettem a tanyerjaba egy adagot es osszetortem neki egy kicsit ugy ette meg. Tehen tejet meg inni nem adtam neki csak majd 1 eves kora korul tervezem de viszont fozelekbe mar kapott 7,5 honapos kora utan (pl borso fozelek ezzel lett surusitve vagy a spenot is) En ugy tudom, hogy fozelekbe lehet neki korabban is. Legalabbis en igy csinaltam, nem tudom, hogy jol csinaltam vagy sem de semmi gond nem volt eddig es eszik mindent. Nemsokara 8 honapos lesz.
2010. szept. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tejfölt 10 hónaposan úgy vezettem be, hogy a főzelékeit azzal habartam be, illetve rakott zöldséget sütöttem tejföl-natúr joghurt keverékével. Egymagában még nem adtam neki. Tejet hamarosan elkezdjük, mert egy éves lesz jövő héten, de nem inni fogja kapni, hanem pl. abból fogok csinálni tejberizst vagy tejbegrízt, illetve a főzelékeket, amit kell, azzal fogom felönteni. Tojásfehérjét már annyira bevezettem, hogy kapott kalácsot, vagy meggyes pitét, amiben van tojás fehérje, illetve kapott már bundás kenyeret (imádja). Viszont meg akartam kóstoltatni vele a tojásrántottát, azt kiköpte. Így marad a bundás kenyér egyelőre, és most már fogok neki adni rakott krumplit is, ha legközelebb csinálok.
2010. szept. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!