Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napi 3-5 laza széklet már 1...

Napi 3-5 laza széklet már 1 hónapja? 11 hónapos. Nem tápszeres. Nem a tejtermékektől. Hmm?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet a foga is!Milyen gyümölcsöket adsz neki? Én ilyen esetben rizst,darát,banánt,nyers almát adok neki.Ezek megfogják a székletet.De mondjuk az elég aggasztó hogy 1 hónapja!Nem voltál dokinál vele?
2012. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De, mindig jön a foga! Banánt eszik minden nap, meg sok krumplit, székletfogó kajákat kap. Voltam dokinál, nem láttak semmit, csak azt, hogy mingyá kijön az 5-6. foga, de hiába jött ki, még most is sok a széklete. Másik doki is ezt mondta (helyettesítés volt). Sokat olvasgattam a neten, ahol írták, hogy egy vírusos hasmenés után érzékeny lehet a tejtermékre, így ezt is leteszteltem, én se ettem/ittam tejterméket, ő se, de akkor is 5 kakis pelus. Szilvát, barackot már rég nem evett. Kérjek székletvizsgálatot? Vagy mit lehet ilyenkor? Kórházba nem szeretnénk befeküdni vizsgálatra...
2012. szept. 14. 22:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem látsz rajta semmit ami megviselné,jó a kedve,csacsogós?A széklete hasmenéses,szúrós szagú?Mert ha nem, ezek rendben orvos látta akkor elmúlik.Nálunk speciel ,kb 2 hétig egy nap tuti 4 szer kakilt és hasmenéses volt ,de 2 foga jött egyszerre és elmúl.De most is ha jön a foga!Én minden este darakását csinálok neki(tápszerből)Ebéd meg mindig rizs húsi zöldség.Semmit nem pürésítek.Ja és több folyadékot adok neki ilyenkor,de csak vizet.
2012. szept. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rettentő jó kedve van, mostmár rengeteget mosolyok, jókedélyű, de csak nappal. Éjjel felsír és van, hogy úgy sír, hogy megijedek, hogy valami baj van. A fülét vakargatja, de ezer éve, meg a hátsó foga is jön, mert mélyre dug mindent, amit rág. Enni jól eszik, mindig megeszi az adagját... Olvadtam a totyogó hasmenésről, nos, Ő már 7,5 hósan kapaszkodva járt, úgyhogy nem hiszem, hogy az lenne...
2012. szept. 14. 22:35
 5/9 A kérdező kommentje:
Már nem büdi a széklete, nem is lehet megérezni, hogy kakilt, vizet kb. 3 dl-t iszik egy nap. És mellé szopizik.
2012. szept. 14. 22:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem ne aggódj!De ha téged megnyugtat akkor küldj székletmintát,de amiket leírtál totál a fogzás nálunk legalábbis dettó ezek voltak!
2012. szept. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jójó, fogzás, de az 1 hónap alatt 1 olyan nap volt, hogy egy széklete volt és normál állagú.

Már totál kivagyok..

2012. szept. 14. 23:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Széklettenyésztést írjon ki a gyerekorvos, vírusokra, gombára, baktériumra. Ez még nem jelent kórházi befekvést, ha ezek negatívak, akkor jön a te étrended, mi az amit újabban eszel és átjutva az anyatejbe, ilyen tünetet okoznak?
2012. szept. 15. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mégis a tejtermék volt a ludas. Amikor kiírtam a kérdést, már nem kapott tejterméket és mégis 5 kakis pelus volt aznap. Továbbra is megvontam tőle a tejterméket és elmúlt a fosi. De az orvosok is csak a fogára tippeltek! Ha nem múlt volna el, biztos ott toporzékoltam volna az orvosnál, hogy csináljon valamit! Köszi a válaszokat.
2012. szept. 17. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!