Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Baby...

Mi a véleményetek a Baby point V4 babakocsiról?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik (képen mert élőben nem láttam) és az ára is elfogadható. Van valakinek ilyen? Bevált? Jó minőség? Tényleg magyar gyártmány?
2009. júl. 30. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan nekem Piere cardin 682-esem van, de szerintem szinte ugyan az.3 hónapos a babám és nekem bevált a babakocsi.Mondjuk én "mózes" párti vagyok, szerintem egy újszülött gerincének sokkal jobb mint egy dönthető támlás babakocsi.Praktikus, kicsire csukható.Szerintem jó választás:)
2009. júl. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

MI most vettünk Beby Point Mark babakocsit, de a 3 kerekű változatot. Sztem jó kis sportkocsi. Sokat utazunk, ezért vettük, mert nagyon kicsire csukható és mellette kényelmes is a gyereknek. (10,5 hós és 11 kg) Vízszintesig dönthető, teljesen csendesen, tehát ha elalszik a baba nem ébred fel. A férjem vhol a neten olvasott róla véleményeket, egy negatív volt, hogy gyorsan kopik a kereke. A boltban azt mondták, hogy lehet cserélni, árulják külön is.

Amúgy nem hiszem, hogy magyar, inkább valami szláv nyelvterületen csinálják, nem tudom pontosan, hol, csak a papírjairól nekem ez jött le.

2009. júl. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nini24 ***** válasza:

Szia!

Ilyen kocsit vettél végül?

2010. júl. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!