Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ilyen a kisbabám...

Mitől lehet ilyen a kisbabám köldöke? (Képpel! )

Figyelt kérdés

[link]


Köldöksérvet állapítottak meg, de azt mondták 1 éves koráig ha nem gyógyul meg, csak akkor kell kezelni, de engem idegesít a színe..:S Vagy ez normális? 4 hónapos a babám! Köszi előre is!



2012. szept. 15. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez most lett ilyen?

Szerintem hétfőn vidd el orvoshoz!

2012. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez hirtelen lett ilyen, vagy fokozatosan alakult "átlátszóvá"? Mert elég ijesztően néz ki. Szerintem mihamarabb mutasd meg a dokinak. Nehogy gond legyen belőle, neadjisten kizáródjon, vagy akármi. A baba emésztése oké? Kaki van rendesen?
2012. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen volt a kislanyom köldöke es nem volt serves.a szine viszont nem volt elterö,sima bör szine volt.Mar nem is emlekszem mikor huzodott vissza neki,de egy eves kora elött.akkor dudorodott csak ki igazan,amikor erölködött v sirt.
2012. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hű!Én nem várnék hétfőig.Ha hirtelen lett ilyen,én még ma elvinném ügyeletre.Olyan,mintha vmi folyadék lenne benne és rajta csak egy vékony hártya.
2012. szept. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kaki van rendesen, van h naponta de van h 2 naponta, szóval az szerintem ok. Megmondom őszintén szerintem mindig ilyen volt neki, én legalábbis nem emlékszem, hogy bőrszínű lett volna valaha is. :S
2012. szept. 16. 11:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. A gyerekorvos/védőnő nem szokott rá mondani semmit, amikor mentek tanácsadásra?
2012. szept. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Amit mondtam, h 1 éves korig nem baj a köldöksérv.


De amúgy már megoldódott, voltunk dokinál, azt mondta egyes gyerekeknél így pigmentálódik a köldök ott ahol levált a csonk, de szépen lassan bőrszínű lesz majd! :-)

2012. szept. 17. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!