Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányos anyukák nektek...

Kislányos anyukák nektek melyik pelus vált be legjobban?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 13:26
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
és pampersből melyik jött be nektek?a premium care vagy az aktív baby?mindkettő jó éjszakára is?
2012. szept. 16. 15:39
 12/22 anonim ***** válasza:

Off:

Ledves 9-es itt az én egyik kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Áttértem a liberóra

2012. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ott is vannak vegyes válaszok, van aki nem is utal a pelenka márkájára, más meg azt írja, h pl.a libero volt büdi. Amúgy én tényleg nem tapasztalom ezt a pampersnél, de már próbáltam huggiest, teszkósat, az a bellásat és mind büdös volt....Amúgy az active baby ami nálunk nyerő. A 3., a narancssárga (sleep&play) érdekes az nem vált be.
2012. szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
hughehs jo volt mert azon van indikátor hogy mikor van teli a pempars premium care nem vált be a sima igen de a rossmanos sem volt olyan vészes
2012. szept. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 sumergo ***** válasza:
Pampers Premium Care, és a Sleep &Play(ez illatosított). Az active babytől kiütéses lett a lányom. Huggies és Libero nem vált be, minden kifolyik belőlük.
2012. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
hugges,mülleres,nekem ezek beváltak nagyon.
2012. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nekünk mind a 3 Pampers jó volt! Éjszakát a Premium Care, és az Aktiv Baby bírja ki, a Sleep and Play csak nappalra jó.
2012. szept. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az első 2 hónapban Pampers Premium Care,utána 9 hónapos koráig Pampers Active Baby és DM Babylove,majd utána csak és kizárólag Liberó.Azért váltottam,mert a Pampers reggelre átnedvesedett és iszonyat büdös lett,így azóta csak a Liberót használja a lányom.Most múlt 13hónapos és 5-ös méretet hord.
2012. szept. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nekem a Huggiesből nem folyik ki semmi. Eleinte, mikor még csak 2-2,5 kg volt a lányom, akkor néha előfordult, de mióta belenőtt minden ok... :)
2012. szept. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nálunk nappal a pampers, éjszakára huggies van, de a huggies nappal és éjszaka is nagyon jó, én nagyon meg vagyok vele elégedve :)
2012. szept. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!