Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik cumi hasonlit a legjobb...

Melyik cumi hasonlit a legjobban a mellbimbóhoz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a cseresznye alakú. Legalábbis én azt vettem a 10hetes fiamnak, mert egyiket sem fogadta el, így utolsó próbaképpen, de hát nem jártunk sikerrel, mert azt sem fogadja el. :( Így hát marad a kis ökle amit ezerrel szív.:) 10hetes kisfiú anyuja
2012. júl. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az én fiam sem fogad el semmit,csak a cicim,mellbimbóvédő meg az ökle,de azt csak elég rövid ideig és irtó nagy a szopási igénye:)Ezért próbálkoznék cumival,eddig két fajta nem jött be sajnos.
2012. júl. 30. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt próbáltátok?

Elég vékony a szívókája..

2012. júl. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én erre szavazok, legalábbis nekem a babám csakis a Nuk márka cseresznye alakú és csakis latex anyagút fogadja el! Megjegyzem cicifüggő a drágám.

[link]

2012. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nuk
2012. júl. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!