Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos a babám. Már nem...

7 hónapos a babám. Már nem muszáj neki turmixolni? Mehet a villával való összetörés?

Figyelt kérdés

2012. szept. 16. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Már darabosan is adhatod neki. Akkor is, ha nincs még foga.
2012. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!Van neki már kettő.Úgy utálom a turmixolást.Holnap csak töröm.

Kellemes hétvégét!

2012. szept. 16. 15:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, ez teljesen baba függő! Próbáld meg és ha nem megy, akkor továbbra is ott a turmix!
2012. szept. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sumergo ***** válasza:
Próba, szerencse! A lányom még sokszor most is öklendezik a darabos ételtől, pedig már 7 foga van. Amúgy nem azokkal rág, hanem oldalt, ahol még nincs fog. Attól függ, milyen kedve van. Általában olyan közepesre turmixolom az ételt, legyenek benne darabok is, de van, hogy csak villával töröm. Olyan is volt, hogy a párolt zöldségeket egyáltalán nem törtem össze, egészben eszegette a kezével. De aztán egy idő után elfáradt, és nem fogadta el úgy sem, ha én tettem a szájába. Az ebéd végét össze kellett turmixolnom. :-)
2012. szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szinte a kezdetektől csak villával jól összetörtem neki a hamit,most 9 hónaposan ott tartunk hogy 5 foggal már darabosat is eszik :)
2012. szept. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Próbálkozunk majd.Köszi!
2012. szept. 17. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!