Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik dönthető háttámlájú...

Létezik dönthető háttámlájú esernyőkocsi, vagy akkor azt már sportkocsinak hívják és nem esernyősen csukható?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


esernyőre csukható és majdnem vízszintesig dönthető

2012. szept. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez mindd, és árban is jók!!!

2012. szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Peg Perego Pliko p3. Nagyon szerettük.
2012. szept. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg van, különböző súlyban, minőségben, és árban.

Nekünk is volt/van peg perego pliko P3, én sajna nem tudtam megszokni, hogy két tolója van. De sokan tolnak ilyesmit, tehát gondolom, hogy velem van a baj, de most eladjuk.

Milyenre gondolsz pontosan? mint a pliko, vagy kisebbre?

Amikor könnyű, kis kocsit akarsz venni, akkor nagyon kell figyelni, nehogy aztán 15 hónaposan már ne férjen bele a kocsiba a baba :D

2012. szept. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ilyesmit szeretnék, mint ez a pliko p3, nem baj ha nem is annyira kicsi mint a hagyományos esrnyőkocsik. De azért jó lenne ha olcsóbb és könnyebb lenne mint egy sportkocsi.


Igazából azért kell, merta fiam nagy baba. Nekünk 3in1 van, vázra tehető mózes, hordozó és sportrész, csakhogy a fiam kinőtte a hordozót, így kap másikat, a kocsi sportrésze eg kényelmetlen neki, így ezt az egészet akkor egyben eladnám, és vennék helyette egy szuper kocsit, ami viszonylg kicsire csukható, és olyan sportkocsi jellegű.


De én olyan 20e ft körül gondolkodom maximum.

2012. szept. 16. 17:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Chippolino Ava,dönthető,strapabíró,stabil,szép könnyen tisztítható,könnyű, fiam imádja

[link]

2012. szept. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!