Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már kikészülünk, mit tegyünk?

Már kikészülünk, mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Kislányunk 8 hetes állandóan bömböl,ha nem kézben van akkor ordít, de néha ott is sír, képes izzadásig ordítani.

egyszerüen nem tudjuk már mit tegyünk.

arra gondoltunk fáj valamije.

nem hasfájós.

segítsetek

tényleg jó ha haggyuk sírni?


2012. szept. 16. 20:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Biztos, hogy nem a hasa? Orvos látta?

Amit ki lehet próbálni: fürdetés, babahinta, hordozókendő, a meztelen mellkasodra fekteted meztelenül.

2012. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

Ezt a babák eltanulták egymástól szerintem,egyre több ilyen problémát olvasok,hallok:D Fiam detto ez,de ő már 4 hónapos lassan.Már tükörbe nem nagyon merek nézni:)

Biztos nem a hasa?Alszik normálisan?6 hetes kontrollon néztek refluxot nála?

2012. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
nem éhes? szopi után is ordít? hasa tuti nem? nem fázik, nincs melege, alszik eleget?
2012. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem néztek refluxot.

mik a tünetei ?

nem hasfájós mert tegnap egyáltalán nem sirt ,meg vannak napok amikor alig sír,de vannak amikor egész nap.

nincs hőemelkedése sem.

meddig tarthat ez a sírós időszak?

2012. szept. 16. 20:26
 5/19 anonim ***** válasza:

Ajánlom: [link]

Fiam hasfájós és nála is vannak jobb és rosszabb napok.Szoptatom és hiper érzékeny arra,h én mit eszek pl.Neki az alvással is gondok vannak,ja és foga is rákezdett.

Most csúnyát irok:Qrva jó lenne tudni meddig tart ez a sirós időszak,mert ahogy irtam a fiam lassan 4 hónapos és totál káosz vagyok:)

2012. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szoptatod?

Tuti nem éhes?!

Álmos? Alszik eleget?

Fájhat a hasa attól, hogy nem mindennap fáj.

Figyeld a gyereket, ha a felsoroltakon túl vagy, azaz megbizonyosodtál arról, hogy jól van lakva és aludt eleget, figyeld mikor sír, mikor kezdi el, evés előtt, után, alvás előtt vagy azután.

Védőnővel beszéltél?

Ne hagyd sírni! Miért hagynád?? Nyilvánvalóan van valami baja szegénynek, azzal nem oldod a problémát,ha hagyod sírni.

2012. szept. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Az én fiam is ilyen volt és a pocija fájt,volt h semmi baja nem volt volt h egész nap ordított.

Amikor sír nem rángatja a lábát?

2012. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, de emlékszem még erre az időszakra... Lányom tavaszi baba, és kb. nyár közepétől nem volt ilyen gondunk... Addig "minden" este horror volt... Pedig azt mondták ugye, hogy 6 hetes kora után már "könnyebb" lesz, de nekünk csak akkor jött a neheze...:)) Sírt, sokszor már én is vele, nyomtuk bele az Infacolt, dajkáltuk ezerrel, de néha vigasztalhatatlan volt... Én akkor azt mondtam, hogy ha még egyszer szülni akarok, inkább lőjenek fejbe...:)) Ennek már 2 éve, és persze így visszagondolva viccesnek látom, de akkor halál komolyan azt gondoltam, hogy nekem ne mondják, hogy ez a legszebb időszak, mert engem kikészít teljesen...:) Már arra is gondoltam, hogy valami neurológiai problémája van...:) Tudom, ez Neked sem vigasz most, de hidd el, tényleg el fog múlni ez a nehéz időszak, addig próbálj segítséget keresni Magad mellé, nagyik, akik átveszik néha az ordító babát, és akik meg tudnak Téged is vigasztalni... Most visszagondolva, lehet, hogy a lányomnak melege volt, mert így 2,5 évesen mindig a takaró tetején alszik, akkoriban meg bugyoláltuk őt egyfolytában, hogy nehogy megfázzon, aztán lehet, épp ez volt a gond. Próbálj meg mindent, és tényleg csak azt tudom írni, hogy KITARTÁS!!:) És ma már én is azt mondom, hogy de jó is volt még akkor, és jöhetne akár a következő...:DD
2012. szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Utsó vagyok, én nem hagytam sírni soha, vagyis hiába dajkáltuk ugye, akkor is bömbölt, de ezt ma sem csinálnám másképp, tuti nem hagynám egyedül a kínlódásában!
2012. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Érzékenyek a frontra is, az én fiam egy erős szeles napon képes volt egész nap visítani, másnap meg rötyögött, ha nem fújt a szél.

Én mindig arra gondoltam, neki sem könnyű és csak én vagyok, aki megvígasztalja... így könnyebb volt túlélni.


Nem túl jó, de hidd el a dackorszak valamivel rosszabb lesz.

2012. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!