Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már kikészülünk, mit tegyünk?

Már kikészülünk, mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Kislányunk 8 hetes állandóan bömböl,ha nem kézben van akkor ordít, de néha ott is sír, képes izzadásig ordítani.

egyszerüen nem tudjuk már mit tegyünk.

arra gondoltunk fáj valamije.

nem hasfájós.

segítsetek

tényleg jó ha haggyuk sírni?


2012. szept. 16. 20:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nekünk a Biogaia készítmény jött be, kb 2 hétig adtam neki, utána már nem kellett. Anyatejes a kislányom, igény szerint szoptatom, napközben van hogy másfél óránként, de az éjszakát végigalussza, gondolom e miatt. 3 hónapos.

A frontoknál ő is nyűgösebb, de amióta rendbejött a pocija, csak jelzésképpen sírdogál.

2012. szept. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt pocakfájás és nyugtalanság is. Az infacol segített egy ideig de aztán kevésnek bizonyult. Ebben az időben akciós volt a Graco pihenőszék és babahintája aminek a belseje puha plüss, anya szívdobbanást utánzó hang is van rajta, rezeg 2 féle intenzitással, mp4 is ráköthető amit lejátszik, 3dimenziósan ringat... Nagyon megtetszett és megvettük. Ő 2 hetes volt ekkor. 1 éves és a mai ha picit álmoskásnak érzi magát akkor mutatja, hogy bele akar mászni. Beletettem és egyből mindig már pukizgatott is és ő mosolygott, szemét lecsukta és hamar elaludt. Persze már nem így alszik el, de ritkán előfordul. Viszont nagyon szereti és mi pl meg tudunk így nézni egy filmet mert ő elhintázgat és tényleg jól érzi magát amíg mi mellette filmezünk. 2 hetes kora óta nekünk nyugi lett pedig extra pocakfájós volt. Egy ideig benne is etettem, hogy rezegjen evés után neki. Tényleg nagyon nyugodt baba és én úgy gondolom, hogy van köze a hintának is mert sok gondon átsegített amikor nyűgöske volt és hamar megszokta már szerintem. Sírni ne hagyd! Nálunk a hinta minden elalvás előtt álomba segítette ha fogzott, ha beteg volt, ha front, ha fájt a pocak és én pedig olyan kimerült voltam hogy összerogytam. Van egy sima rezgő pihenőszéke is egyébként de azt annyira nem szerette. Én úgy gondolom a szívdobbanás hang és hogy egyszerre rezgett és hintázott az volt nála a nyerő. Meg ez az a fajta aminek prémes belül a huzata. Nálunk amíg el nem indult vagy hintában volt vagy a kezünkben. Inkább cipeltem csak ne sírjon. Most meg 1 évesen én könyörgök, hogy ölbe vehessem. Nem tart olyan sokáig ez a korszak ne keseredj el. Ha pusztán csak közelségedre vágyik akkor is kitartás és vedd fel. Gondolj bele, hogy néhány év múlva már ,,anya ne puszilgass a többiek előtt az olyan ciki" korszakba lép.Használd ki az időt!
2012. szept. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Egy cipöben jarunk. A kisfiam 9 hetes es nagyon sokat sir.Szopizni sem mindig akar...ki vagyunk teljesen.


A te babad anyatejes kedves kerdezö?

2012. szept. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Tápis baba!a kisfiam nem volt ennyire sírós!tudom hogy mindent megteszek és hihetetlen hogy nem jó neki sehogyse.holnap viszem dokihoz!amint berakom az ágyba máris ficánkol,utána ordít!
2012. szept. 17. 11:56
 15/19 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok.Probald meg a bukas elleni tapszert,az"AR"-est.Ha refluxos,elkepzelhetö,h a visszaaramlo gyomorsav marja a nyelöcsövet es az faj neki.Egy probat meger,a kislanyomnal ez segitett.
2012. szept. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Majd megirod,h mit mondott a doki?:) Remélem rájön mi baj lehet és nyugodt napoknak néztek elébe:) Elolvastad a cikket amit küldtem?Valami hasonlóságot találtál?
2012. szept. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Igen, legyszi ird meg mit mondott az orvos.Sajnos az enyemet muszaly sirni hagynom,mert itt a nagyobb es öt is el kell latnom.Az enyem meg napközben türhetö is,csak az ejszakak iszonyuak.Alltalaban 8-ejfelig,neha 1-ig üvölt.Nem sir,üvölt.:(
2012. szept. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Ja bocsánat,nem irtam nekem is van egy 4 éves fiam,tehát azért kell hagynom sirni ,mert pl nyugodtabb vagyok ha a kiságyában van és nem a nagyágyon!

Nem tudom már mit tegyek .

Nestlé Lactogen tápszert eszünk, nem lehet hogy nem jó ez a tápszer ugy értem az összetétele?

2012. szept. 17. 14:07
 19/19 anonim ***** válasza:
Még az is lehet, hogy "rossz" neki a tápszer. Kiváncsi vagyok mit mond a doki. Majd írd meg!
2012. szept. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!