Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsit bizarr kérdés:kicsit...

Kicsit bizarr kérdés:kicsit pótolhat egy halálos beteg családtagot egy majd érkező baba?

Figyelt kérdés
nagyon beteg a bátyám-félek a legrosszabbtól-és a szüleimért is aggódom.egyre többször gondolok a második babára.hogy ne maradjon egyedül,mint majd most én-hogy esetleg bizonyos tulajdonságait majd örökli-hogy egy kis vigaszt nyújt.nagy hülyeség?
2009. júl. 31. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia.nem teljesen normális,és nem hülyeség.Én pontosan ezt gondolnám,és érezném.pótólni nem fogja soha,de enyhíteni tud a fájdalman.az a házaspár jutott eszembe ahol az ír pasi elütötte mindkét gyereket,és most van egy pici baba náluk,és igaz,hogy nem pótolja őket soha semmi,de vigazt nyujt,és valahol az az élet körforgása is,meghalunk és születünk.
2009. júl. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Úgy van ahogy az előttem szóló mondja.Nem pótolja,de enyhítheti a fájdalmat.Legalább nem ülnek és szomorkodnak,míg a kicsivel törődnek.Hisz az unokájuk.DE: csak azért ne szülj,hogy nekik könnyebb legyen,ha egyébként nem szerettél volna most babácskát.
2009. júl. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pótolni soha sem fogja tudni - és ne is várjátok el tőle - de segít abban hogy az életben tovább léphessetek.
2009. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Arra célzol, hogy a most meglévő gyermeked ne maradjon egyedül?

Erre már én is gondoltam. Ha velünk bármi történne, az egyke gyermekünk végleg egyedül marad. Én ezt a sógorom példáján látom. Se anyukája, se apukája, csak mi vagyunk neki, a felesége és annak a családja.

2009. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen,4.válaszoló.erre is.meg arra,h kell egy tesó.nagyon vágyom még egy babára-csak még latolgatom a dolgokat
2009. júl. 31. 20:29
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

Ha már egyszer megfogalmaztad hogy kell egy tesó, akkor mit fontolgatsz? Annak soha nincs jó vége.

Egy gyerek nem gyerek!!!

Uccu neki, mindent bele!

2009. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!