Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kertes házban lakó anyukák,...

Kertes házban lakó anyukák, hogy oldjátok meg a kúszás mászást? Jön a hideg.

Figyelt kérdés
Adtam a kicsire hosszú ujjú bodyt, talpas ujjatlan rugit, meg egy kis mellényt. A szőnyegre tettem le egy vastag nagy plédet. Elég így? Vagy mit tegyek. Nem szeretném ha felfázna. 7 hós. A lakásban amúgy 23-24 fok van.
2012. szept. 17. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Nekünk decemberi a kisfiunk, és kúszuás mászás náluk tavaly volt sláger, egy darabig megflele a pléd, de ha igazán elindul akkor már nem lesz akadály, és mindenfelé megy, mi úgy oldotutuk meg, hogy jól felöltöztettük. Ha nagyon hideg volt akkor hosszú ujjú body, és egy vékonyabb hosszú ujju poló, alul pedg vastagabb szabadidő nadrág vastag zoknival. Meleg tea :) ha sokat jött ment melege is volt ilyenkor még mielőtt leizadt a vékony ploót levettem, amikor nyugibb volt vissza adtam. nem volt soha felfázva.
2012. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerencsére nálunk padlófűtés van szinte mindenhol, úgy hogy annyira nem fázhat!:)

De mást nem tudsz csinálni, mint hogy felöltözteted. Azért azt is vedd figyelembe,hogy ilyenkor jócskán mozog, tehát nem fázik annyira!

2012. szept. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
A lányom februári, tél elején kezdett kúszni-mászni. Akkor már nem maradt meg a szőnyegen, ment, amerre akart. Hosszú ujjú body, nadrág, dupla zokni volt rajta. Sosem fázott meg.
2012. szept. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor elég ha vastagon öltöztetem. Csak annyira tanácstalan voltam. :)
2012. szept. 17. 13:31
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Mi a szobát el barikádoztuk és sikerült vaterán jó árban habtapiból nagyobb mennyiséget venni. A törpi nem fázott fel, pedig a pince is a szobánk alatt van. Amúgy nekünk februárban kellett. Harisnya, hosszú bady, melegítő volt rajta.
2012. szept. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Nagyon jó ötlet a habtapi. Körbe is nézek!
2012. szept. 17. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!