Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kalocsai anyukák, kit ajánlaná...

Kalocsai anyukák, kit ajánlanátok jó nőgyógyászt, szülészt?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve lakunk itt, de még nem volt szükségem nődokira, mostantól viszont már lesz... :) Olyat keresnék, aki rendes, megbízható, kedves és nem fizetős. Hol érdemes szülni és kinél? Kalocsán szült valaki?

2012. szept. 17. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Dr. Tidir Alisza nagyon jó doktornő,őt szívesen ajánlom! Kedves és ért is hozzá.
2012. szept. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én Kalocsán szültem kétszer. Nem vagyok odavalósi halasi vagyok, csak ott dolgozik az orvosom (Jerémiás). Több kismamával volt alkalmam beszélgetni, az első babánál benn is voltam egy hónapig a kórházban. Mindeki Aliszát dícsérte. Akihez pedig nem szívesen mennék az a Malbaski, de mindössze azért mert úgytünt elég pénzéhes:( Amúgy a szaktudásával semmi gond, hozzá jártam uh-ra. (mondjuk nem tudom foglalkozik-e ott valaki ezzel rajta kívül)
2012. szept. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Milyen volt a kalocsai kórház? Rossz a híre. Tényleg olyan hanyagok?
2012. szept. 17. 13:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nem vol velük, talán a csecsemősök lehettek volna kicsit segítőkészebbek. Inkább szülnék ott mégegyszer (nem tervezem) mint Halason.
2012. szept. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pont ma mondták nekem, hogy ha jót akarok nagy ívben kerüljem el a kalocsai kórházat!
2012. szept. 18. 13:58
 6/9 anonim ***** válasza:
És miért? Igaz már 15 hónapos a kissebbik babám is, de velem normálisak voltak, pedig nem voltam egyszerű eset (magas a vérnyomásom)
2012. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Itt azt hallani, hogy sok kisbaba fogyatékos lett, mert elszúrtak valamit a szülésnél és oxigénhiány lépett fel. Valamint azt is, hogy Malbaski csak azzal kedves, aki hozzá jár, különben semmi infót nem ad meg, azt se ha baj van, azt se, hogy milyen nemű a gyermek. A kórházban meg fejetlenség van, azt mondják és nem törődnek a kismamákkal.
2012. okt. 9. 14:52
 8/9 anonim válasza:
Kit ajánlanátok Kalocsán nögyogyászt? Magán úton aki nem 100ezreket kér egy vizsgalatért.?
2018. dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én ma megyek a tidir doktornohoz elsőnek 16hetes vagyok magánuton. Mennyit kell nála fizeti
2019. márc. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!