Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Irjatok, nagyon jó popsi...

Irjatok, nagyon jó popsi kremet a sudokremet ismerem nagyon jó csak drága. Milyen popsikremet hasznaltok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 14:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Niveát. Nagyon jó.
2012. szept. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
unguentum infantum nagyés sokéig elég ára alig 600.- gyógyzusertári
2012. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszertárban keverik a gyerekdokink receptje alapján. Ennél jobb tuti nincs, már a kereskedelmi forgalomban összes kaphatót végigpróbáltuk.
2012. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ha a sudocrem drága, akkor a gyógyszertárit javaslom.
2012. szept. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
amit receptre írnak fel, a gyógyszertári kevert a legjobb, és olcsó is
2012. szept. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
első gyereknél használtam, amit felírt az orvos, másodiknál már semmit. Ha piros lett a popsija, akkor Sudocremet, de még a kórházban kapott minta sem fogyott el két gyereknél.
2012. szept. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

sudocremet egyébként se szabad minden nap használni, csak ha piros a popsija, úgy azért nem drága :)

a gyógyszertári meg receptre 4-500.- és 2 tubust adnak, nagyon jó. elég éjszakára és kaki után bekenni, nem jó ha mindig krémezed mert hozzászokik, sudo meg elég erős hámosító, ha minden nap azt használod akkor ha gond van, mondjuk egy fogzós hasmenés után nincs ami segítsen mert naponta lehámosítod a fenekét :/


de ha tényleg olcsó megoldást szeretnél akkor reggelente csinálj kamilla teát, vattával mosd le a fenekét és bőven elég éjszakára egy olcsó krém :)

2012. szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én Neogranormont használtam a lányomnál.Nagyon jó,az sem olyan olcsó de kevés kell belőle,és csak akkor használtam mikor kipirosodott neki a popsia,amúgy meg patikait.

(egyébként ajánlani tudom a Neogranormon testápolót,és habfürdőt is.Lányom ekcémás és ettől mégsem lett baja.Sőt segített neki.)

2012. szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 gabszem ***** válasza:
a gyógyszertári is jó csak nagyon folyós, nehezen kezelhető szerintem. Ha kipirosodik a popsija akkor viszont sudocrem a legjobb, attól elmúlik. Tehát jó ha tartasz otthon sudocrem-et, vagy bepanthent, neogranormont ilyen esetekre. Naturlandos popsikrém is jó. Én probáltam a DM-es Babylove-ost is de szerintem az nagyon rosszul kenhető.
2012. szept. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kizárólag méreg és kőolajszármazék (vazelin) mentest! Nekünk ez jött be a legjobban:


[link]

2012. szept. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!