Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet 6 hónapos babát bicikliv...

Lehet 6 hónapos babát biciklivel gyerekülésben vinni?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm már viszi 6 hósan.pedig nem ül stabilan,és ráadásul kicsi gyerekülésben ami csak a derekáig ér?

Szerintetek árt neki?


2012. szept. 17. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp veszélyes, próbálj neki szólni, hátha...
2012. szept. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Árt! Még stabilan ülni sem tud! Hogy lehet ilyen felelőtlen valaki!

Ha ràd nem hallgat szólj neki, hogy kérdezzen rá a gyerekorvosnál és a védőnőnél. Talán ők meggyőzik!

2012. szept. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez így problémás.

Csak kérdés, hogy mennyire "jó ismerősöd", mert az ember nem szól akárkinek, pedig látni cifra dolgokat utcán vagy lakókörnyezetben...

2012. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már szóltam neki.De semmi változás.Azt mondja hogy az Ő gyerekének nem lesz baja.Szóval tudja hogy nem lehetne,de nem érdekli.(Én meg féltem a gyerekét)
2012. szept. 17. 15:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babám 6 hósan már stabilan ült, szerintem belerakhattam volna, de a sisak sem jó rá még meg egyáltalán...minek?? Majd ha nagyobb lesz!
2012. szept. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!