Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónapos kislányom mostanáb...

4,5 hónapos kislányom mostanában megakarja kóstolni a fürdővizét! Más babák is csinálják ezt? Nagy baj ha beleiszik?

Figyelt kérdés

Igyekszem úgy fürdetni hogy nehogy beleigyon de mégis már kétszer sikerült neki 1-2korty..

Amúgy csak kicsi fürdetőt használunk neki és csinálunk egy pici habot és amikor hasra fordítom a habot is leeszi a kezéről!Nagyon édi de nem baj?


2012. szept. 17. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
A lányom is ezt csinálja. Volt olyan, hogy beledugta a fejét a vízbe, és úgy ivott. Vagy ha mossuk az arcát, mindig elkapja a fürdető kesztyűt, és abból szívja a vizet... Mondjuk mi nem csinálunk habot, de nem hiszem, hogy bajuk lenne tőle.
2012. szept. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ilyenkor kezdte ezt csinálni.Most 6 hónapos és még mindig csinálja.Nem tudom mért jó ez nekik, de megakadályozni egyszerűen nem lehet.
2012. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ezt csinálja fürdetés közben.

Szerintem azért csinálják, mert a víz az anyaméhbeli állapotra, pontosabban a magzatvízre emlékezteti őket, és a hasunkban a magzatvizet itták.

2012. szept. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Denisa W. ***** válasza:
Az én lányom egészen egyszerűen oldalra fordítja a fejét (ha a hátán fekszik) és úgy "lefetyeli" a habos vizet- ha nem vagyok résen. Engem is dühít, de baja nincs tőle.
2012. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én Kisfiam is bele szokott inni, kb. 4 hónaposan kezdte, oldalra fordította a fejét, sokszor a szeme is benn volt, és belelefetyelt. Rájött, ha rugdossa a vizet, akkor jobban is tud inni :) Ő is szokta a vizes kezét szopogatni.

De kb. 5 hónaposan abbahagyta a fürdővízből ivást. A pancsolós figurák között van egy víziló, azt bevizezzük és azt rágicsálja. Most 6 hónapos, az új módi, hogy rágcsál, közben meg terpeszbe rakja a lábait, és kiteszi a kád szélére.

2012. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is megy az ivás,sőt pont azt csinálja mint az utolsó válaszoló babája,játék és kirakott láb:)

3 és fél hónapos.

2012. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam újszülött kora óta lefetyel a vízből. Baja nem lett tőle, de én nem bírtam nézni, végül a fürdetőháló oldotta meg a dolgot, abban nem tud beleinni a vízbe. Persze a vizes, habos kezét most is szopogatja ezerrel. Nem tudom miért olyan fincsi ez :)
2012. szept. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!