Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babámnak mostanában nagyon...

A babámnak mostanában nagyon sokat fáj a pocija és szélgörcse van. Hogyan tudnám masszírozni a pociját hogy megszabaduljon a gáztól?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
En az oldalara,v a hatara szoktam fektetni es a labait behajlitva tornaztatom,emelgetve a popijat. nem tudom erthetoen fogalmazok-e. olyankor minden tavozik,pukizik nagyokat,neha mas is jon :). ugy vettem eszre h nala ha oldalt tornaztatom,hatasosabb a dolog.
2012. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-essel egyetértek, működik, de azt is csináltam, hogy a babát háton fektetve biciklizést játszottunk óvatosan, így akár még mosolyra is tudtam bírni :) plusz folyamatosan simogattam amikor csak lehetett a pociját az óramutató járásával megegyező irányban. a pocifájás azóta már elmúlt (3 hósak vagyunk), de a pocisimit továbbra is szereti!
2012. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Faff0529 ***** válasza:
2012. szept. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk ez fürdőolaj vált be a legjobban:

[link]


Fürdetőként is nagyon hatásos szélgörcsök ellen, de szoktuk használni masszázs olajként is, fele-fele arányban hígítva tiszta olívaolajjal.

Masszázs tehchnikaként a Leboyer módszert csináljuk.

2012. szept. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!