Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pontosan hogyan, milyen...

Pontosan hogyan, milyen technikával csinálsz "tusfürdőt" a Naturlandos fürdetőkenőcsből?

Figyelt kérdés

Eddig mindig a bőrét kentem be, és úgy tettem a kádba. Ez jó is volt, csak már technikai okok miatt nem megy. (eddig a mosógépen kentem be, de már kinőtte a mosógép tetejét:)

Amikor a kádban a vízben akartam feloldani, akkor meg csomós maradt.


2012. szept. 17. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

van egy bazinagy kiürült pumpás dobozom, abba belenyomok vagy 3 tubust.

A mikróban felmelegítek vizet, nem tűzforrót, de forrót, és kicsit ráöntök belőle a krémre, és rázom, mint Krisztus a vargát, még a fejem is belevörösödik...:-DDDD, majd a többi vizet is ráöntöm, hogy kb. híg tejföl sűrűségű legyen. Ez ugye függ attól, hogy mekkora a tubos. Én a 3-hoz kb. 2dl vizet öntök, ezt majd ki-kísérletezed.

Aztán ebből nyomok a fürdővízbe vagy 10 nyomást, meg kenem vele a csajszimat is.

Így nagyon jó, vagy 2 hónapig elég...:-)

2012. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Belenyomom a tubus tartalmát egy pumpás flakonba, felengedem vízzel (a fürdetőkrém mennyiségének kb. harmadával) és jól felrázom. Így krémes állagú marad, de sokkal könnyebben kenhető, nem csomósodik.
2012. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A barátnőm a gyógyszertári fürdetőt vízzel egy elemes capucchino habosítóval kutyulta össze. A gyerek bőre miatt sokáig csak a gyógyszertári fürdetőt lehetett használni és amikor nagyobb lett ő is habos vizet akart mint a nagyok. Pepecs megoldás és nem tudom, hogy a naturlandos krémnél működik-e.
2012. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!
2012. szept. 17. 21:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi gyógyszertári fürdetőkrémet használunk és egy kis műanyag tálba teszek egy diónyit, engedek rá vizet, be a mikróba 1-2 percre és jól feloldódik benne a kemény krém, ezt beleöntöm a kiskádba, majd rá a többi fürdővizet. :)
2012. szept. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi úgy szoktuk csinálni,hogy "kezet mosunk vele" a kádba folyó víz alatt.

De hallottam olyat is,aki a kád aljára keni és úgy engedi rá a vizet.

2012. szept. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
5/6 válaszoló amit írt, mi is így csináljuk/csináltuk, teljesen bevált, aztán kaptunk a Babenak a fürdetőjét, azóta nem kell már csak azt használjuk.
2012. szept. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. szept. 18. 08:34
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Pár csíkot rákenek a kádra, majd nagy sugarú meleg vízzel felengedem. (baba vizével) Így felhabosodik, feloldódik.
2012. szept. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta, hogy kb. diónyit rakjak egy lábosba, és forraljam fel a vízzel együtt és ezt öntsem a kádba. Tök jól feloldódik. Ehhez öntöm a többi vizet és abban mosdatom meg, áttörlöm szivaccsal és ennyi.
2012. szept. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!