Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok a 10 hos fiamnak sima...

Adhatok a 10 hos fiamnak sima jana ásványvizet nem a babyt, mert eddig a jana bayt itta?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 20:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy adhatok bármien ásványvizet?
2009. júl. 31. 20:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sima forralt csapvizet adok, 5 hónapos lesz.
2009. júl. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne, mert más az ásványi anyag összetétele, és megterheli a veséjét.
2009. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én azt adom,mert összehasonlítottam a kettőt és teljesen megegyezik.Szerintem ugyan az ,csak kisebb a kiszerelés.Azért nézd meg,majd meglátod.
2009. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia, én tegnaptól a simát adom, én is megnéztem, összehasonlítottam és teljesen megegyezik a kettő!

Annyi különbség esetleg lehet, hogy a Jana baby-t talán forralják (???), vagy valamilyen módon kezelik, mivel rá merik írni, hogy forralás nélkül is adható. Aztán persze ki tudja! Mindegy, én adom forralás nélkül, 9 hónapos a babám. Szerintem semmi baja nem lesz. Ja, a Szentkirályit is megnéztem, abban sokkal több az ásványi anyag. (Mondjuk ha kisebb lenne a babám lehet, hogy nem merném forralatlanul...)

2009. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A baba víz nitrit és ammónium mentes, és kevés a nátrium tartalma is. Inkább kérdezz rá a dokitól vagy a védőnőtől, hogy mikortól adható a picúrnak normál mentes víz.
2009. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fiam születésétől szentkirályiból kap mindent, azt is issza. Ez is babavíz.de nestle aquarel, óbudai gyémánt is jó.olvass utána, szentkirályival foglalkozunk, forgalmazzuk, nyugodtan ihatja.
2009. júl. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!