Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tud túl sokat enni egy anyatej...

Tud túl sokat enni egy anyatejes baba?

Figyelt kérdés
Ma vagyunk 10 naposak és ma reggel 140et evett, de általában 80-100at szokott. Azt olvastam, hogy ilyenkor a gyomrának a kapacitása max 60. Ő pedig annyit eszik, amennyi van... nem lehet ebből baj?

2012. szept. 18. 17:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnőm,hogy anyatejes babát nem lehet túletetni. Örüljetek,hogy tudjátok szoptatni.
2012. szept. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
nekem is azt mondták a kórházban, hogy nem tudom túletetni, de én ezt nem hiszem el...
2012. szept. 19. 10:35
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem attól fog fájni a hasa, hogy egyszerre megeszik 140-et, és ezt mondjuk 3 óránként.

Az nagyobb baj, ha mondjuk eszik 60-at, aztán fél óra múlva megint 50-et, 1 óra múlva megint 60-at, szóval hogy össze-vissza emészt a pici gyomor.

2012. szept. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Engem is ezzel riogattak,hogy túl sokat eszik,hogy fájni fog a hasa,meg óriási lesz. Sokat gyötrődtem rajta, és arra jutottam,hogy vegye el az éhesen sikoltó babától a kaját mikor van és még kér, akinek van szíve hozzá meg aki tudja. Én nem tudtam. Evett, néha bukott,hízott mint az állat, aztán kevesebbet evett,majd többet. Szerintem ne izgulj rajta, ha van mit had egyen! Majd beáll, hiszen még csak 10 napos! A hasa meg ha fájni akar fájni ha eszik sokat,ha nem! Arra vannak más praktikák. Bízz magadban!! Ügyes vagy Te! Egyébként mg ki szerint 60 a baba kapacitása? Lemérte valaki a TE babád gyomorméretét?!:)))Adj neki enni, és örülj hogy szépen eszik! Jó babázást!
2012. szept. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi mkinek a választ, utolsó válaszolónak különösen, hogy megnyugtatott :)
2012. szept. 21. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!