Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Honnan tudhatom, hogy már...

Honnan tudhatom, hogy már teljesen kiválthatom a tízórait hozzátáplálásnál? Anyatejes baba.

Figyelt kérdés

Kislányom megeszik 150-170 ml gyümölcsöt rizspehellyel (nem tudom az hány gramm), de nem akar utána vizet inni, csak rágcsálja a csőrös itatópoharat. A szopit mindig elfogadja utána.

Lehet nem tudja hogy szívni kell a poharat? Ameddig nem iszik meg semmit nem tudom kiváltani a szopit étkezéssel? Vagy egyszerűen ne adjak neki szopit evés után? Hogy csináltátok?

6,5 hós a baba



2012. júl. 30. 09:52
 1/1 anonim ***** válasza:

meg kell tanítani inni! ha nem megy csőrösből, adj neki cumisüvegből, vagy pohárból.

2-3 hete olvastam itt egy kérdést, ott is minden kaja után cici volt mert nem ivott mást a baba, 2,5 hétig kórházban volt kiszáradással.

tanítsd meg inni, addig ne vedd el tőle a cicit, mondjuk már az is kevés ha hozzátáplálod

2012. júl. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!