Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha alszik 3-4,5 órát egyfolytá...

Ha alszik 3-4,5 órát egyfolytában babátok, fel szoktátok ébreszteni szopizni?

Figyelt kérdés

Nekem van néha,hogy így bealszik délután egy hónapos pici babám. Ma délután negyed négykor elaludt és még alszik. Mindjárt ébresztem fürdeni,enni,(bár már mocorog).. De ti hagytátok ennyit aludni? Merjem ennyit hagyni? Gondolom,.ha éhes lenne,felébredne. Elalvás előtt kiszopizta mindkét mellemet bő háromnegyed órán keresztül,tehát jóllakott.

Szóval,aludjon ennyit vagy ne? Köszönöm, egy anyuka.



2012. szept. 18. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamit, hát azt megtanultam, hogy alvó gyereket akkor sem keltek fel, ha kitör az apokalipszis.

Nyugodtan hagyd aludni, ha éhes, akkor felébred és szólni fog. :) Hidd el, bármilyen igénye van/lesz a picidnek, te fogsz elsőként tudni róla, értesíteni fog. :)

2012. szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
én ilyen estben felszoktam kelteni,mert így már lehet,hogy nem úgy fog kijönni a napirend ahogy kéne. (legalábbis én mindig ráfáztam erre)
2012. szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
az elsőt hagytam akármennyit aludni, most a másodikat felkeltem, de csak azért, hogy a nagy tudjon aludni stb.. a napirend miatt
2012. szept. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

És ilyenkor éjjel is alszik rendesen a bébid, ha előtte ilyen nagyot alszik?

Igazából csak ez a kérdés, ha igen, akkor ne keltsd fel.

2012. szept. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sosem keltettem fel evés miatt.

Nyugodtan aludjon szerintem.

2012. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Éjjel alszik, kb 2-3 körül ébred először szopizni,majd 5-6 körül. De fel is ébredt a jó előbb, megfürdettem,szopizott és most vissza aludt. Köszi a válaszokat! Mentek a zöld mancsok!
2012. szept. 18. 21:04
 7/11 anonim ***** válasza:

Hagyd aludni, ha jól hízik és jól eszik.

Nem kell keltegetni, főleg éjjel nem.

2012. szept. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

kedves anyukák! nem értem miért gond ha nekem az vált be,hogy felkelteném egy bizonyos idő után.

a kérdező babája 3óra után aludt el,ha én ilyenkor nem keltettem fel legkésőbb 6kor,akkor borzasztó éjszaka várt volna rám. és így legalább megvolt a szokásos időben a fürdés,egy kis nézelődés,aztán megint elfáradt annyira,hogy normálisan aludjon.

persze ez csak az én tapasztalatom az én gyerekemmel.nyílván nem akarom ráerőltni ezt. de azóta már olvastam,hogy felkelt,ugyhogy szerintem jobban járt így..

2012. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hízott 1,2 kg-ot,mióta hazajöttünk a kórházból. Utolsó, ne foglalkozz vele! Ha neked ébreszteni kellet,akkor ez van, lehet,hogy nekem is kell majd legközelebb! NE bosszantsd magad!
2012. szept. 18. 21:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem keltem fel. Ha éhes, úgyis felébred, és reklamál. Neki is vannak igényei, azokhoz érdemes igazodni, nem az órához :)
2012. szept. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!