Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a 28. héttől szinte...

Akinek a 28. héttől szinte egyfolytában izgett-mozgott a babája, alig volt nyugton, talán éjszaka egy pár órát, annak milyen természetű babája és hány hétre született?

Figyelt kérdés
Én szeptember elejére várom a másodikat, most 36 h vagyok, de szinte úgy érzem, soha nem áll meg a kicsi, mindig feszít valahol, remélem, nem lesz ilyen nyugtalan természetű baba...
2012. aug. 12. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:

A férjem kis ramazurinak nevezte el a kisfiúnkat, mikor még a pocakomban volt. Folyton mozgolódott.

Amúgy 37 hetesen szültem és 5 percig nem tud a fenekén megmaradni.:)

2012. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mondjuk hál'isten engem éjszaka hagyott aludni viszont napközben dettó mint a te babád.....! És hogy milyen lett?? :D Egy éjszaka egyfolytában alvó fél 10kor ébredő vigyorex :) Nem mondom hogy eszik alszik gyerek volt de nyugodt természet volt! Fogacskák pocakfájás sírás nélkül megvoltak :) Most 1 éves :) Ugyanolyan most is :) Jah, kivéve az akaratosságát ami lett :)
2012. aug. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rengeteget mozgott, azt hittem, kirúgja a burkot, aggódtam is, végül 41.héten született, kint meg teljesen nyugodt, jó alvó baba.
2012. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én babám is allandó mozgásban volt a pocakban.40+2-re született és örökmozgó.Már 8,5 hónapos de éjszaka még mindig ébred,hálitannek cicire visszaalszik.
2012. aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

40. hétre született 2800-al, kisfiú.

Most másfél éves, hát nem tud leállni 5 percre. :) Nagyon korán csinált minden mozgásformát, de pl. nem tudunk 500 métert menni az utcán még mindig, mert ide-oda megy, minden érdekli, és mindig mozgásban akar lenni.

Nem hiperaktív, csak nagyon nagy a mozgásigénye. A sok mozgásnak köszönhetően nagyon jó alvó, csak most állt át 1 alvásra, éjjel még mindig 12 órát nyomja, nappal is minimum másfelet.

2012. aug. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor jól van, nem is baj, ha nappal állandóan megy majd (a nagyobb is ezt csinálja), csak éjszaka legalább pihenjen :).
2012. aug. 13. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!