Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki szoktátok mosni az új...

Ki szoktátok mosni az új plüssjátékokat, szundikendőt, mielőtt oda adjátok a Kicsinek?

Figyelt kérdés

2012. szept. 19. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Ki tudja mióta áll a boltban, porosodott, összefogdosták. Persze volt, hogy egy plüss felhúzható zenélő plüsst nem mostam ki, de azt nem is adtam eleve a baba kezébe, meg az teljesen zárt csomagban volt.
2012. szept. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, bocsi, bocsi!!!!! Telóról netezek és véletlen azt nyomtam, hogy nem hasznos. Pedig az. Köszi és tényleg ne haragudj, nem tudom visszavonni.
2012. szept. 19. 09:42
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
en nem fogom kimosni oket. max kiporszivozom es nedves ronggyal attorolgetem. szerencsere csak 3 darab van.(nem szeretem a plussoket) amig ujszulott ugysem lesz a kozeleben egy sem, aztan meg ha mar kuszik maszik akkor ugysem lesz teljesen steril a lakas (ami nem is lenne jo) Pl van egy nagyobb macim amit meg 2 eve kaptam, azt ki sem tudnam mosni mert elvesztene a formajat. mondjuk egy szundikendot valoszinuleg kimosnek, de az meg meg nincs.:)
2012. szept. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Én is mindig kimosom, és a szundikendőt pedig hetente! A plüss állatokat max. 1-2havota, azokat azért nem nyűvi... De amit a szájába vesz játék és mosható, azokat is hetente szoktam!
2012. szept. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amíg pici volt (kb. 6-7 hónapos koráig) a legtöbb új játékot kimostam/lemostam, de most már (1 éves) nem igazán mosom, csak ha láthatóan szennyezett. Sokszor mászás közben nekiáll a padlót nyalni, a játszóházban is mindent a szájába vesz, úgyhogy ezek után nem látom értelmét. :)
2012. szept. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!