Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik (élelmiszer) áruházban...

Melyik (élelmiszer) áruházban lehet olcsó és jó szundikendőt venni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak volt szundikendője, kapott vagy hármat ajándékba, egyetlen egyet se használt soha. Egy pihepuha plüssállatkával, egy kutyussal alszik minden nap. Szerintem olcsót vegyél először, hátha a te gyerkőcöd se fogja értékelni. - és ne zörögjön, csipogjon, stb. mert ha éjjel ráfekszik, megnyomja akkor felébredhet rá, zavarhatja.
2011. szept. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
- na válaszolni meg elfejeltettem - első vagyok, tescotól elkezdve az auchanon át a kik, mülleren át szinte mindenhol kapsz, én a tescoban láttam egy aranyosat és valami 800 ft volt.
2011. szept. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen. Ma megnézem a TESCO-ban
2011. szept. 15. 14:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Dm-ben vettem egy nagyon élénk zöld színű brekit. Nagyon szereti a kisfiam. 1600 körül volt.
2011. szept. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a TESCO úgy látszik ki volt fosztva . Akkor ma megnézem a DM-ben.
2011. szept. 16. 10:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Találtál szundikendőt?
2011. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A DM ben volt 1 db sárkányos, 1600 FT, úgyhogy várok egy kicsit, hátha jobban lehet válogatni. Köszönöm a helyeket, még keresgélek.
2011. szept. 19. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!