Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek hogy reagált a kisbabája...

Erdelyivick kérdése:

Kinek hogy reagált a kisbabája a fülkilövésre, és mennyi idősen lövette/szúratta ki?

Figyelt kérdés
Kislányom most volt 2 hónapos, ki szeretném furatni a fülét, de mindig hason alszik (nagyon jó alvó), és félek, hogy ez most megzavarja majd az alvását, hiszen valószínűleg nem fog tudni pár napig ráfeküdni a fülecskéire!

2012. szept. 19. 11:06
 1/8 Burgine válasza:

Szia!

én már a kórházba a haza menetel napján átszúrattam neki a szúrásnál nem voltam ott elvitték de sírva hozták vissza 5perc alatt megnyugodott. szerintem addig csináld meg neki még hamar elfelejti mert lassan kezdni felfogni a dolgokat és meg marad neki. én úgy tudom h piciknek szúrják nem hiszem h utána fog fájni neki alkohollal kell neki majd kezelni mint a köldökénél a csonkot. remélem vmit tudtam segíteni.

2012. szept. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4 hetes volt, a doktornéni eljött, kiszúrta és beletette a fülbevalót. Aludt éppen, az egyik fülénél hirtelen felsírt, de azonnal vissza is aludt, a másik fülénél már fel sem ébredt. Szerintem minél hamarabb annál jobb, hamar megszokja, lehet, hogy fel sem tűnik majd neki a változás.
2012. szept. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3 hetes volt, amikor kozmetikus kilőtte (utóbb kiderült h nem is lehetett volna kozmetikussal, legalábbis egy másik azt mondta, bár vezető védőnő javasolta, szóval nem értem). egy kicsit felsírt, mert aludt, de aztán aludt simán tovább. utána sem volt semmi vele.
2012. szept. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia. Lányom 3 hónapos volt mikor kiszúrattuk a fülét. Megijedt a hangtól, de fél perc után már vigyorgott rám.:) A szuri sokkal jobban megviselte. Hason alszik a lányom pár hetes kora óta...soha nem zavarta a fülbevaló.:)
2012. szept. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sumergo ***** válasza:
3 hónaposan lett fülbevalója. Kozmetikus csinálta. Mindegy ki csinálja, csak steril legyen, amivel csinálják. Szerintem nem zavarta, ha ráfeküdt, legalábbis én nem vettem észre. Amúgy kilövésnél sírt, mert megijedt a pisztoly hangjától, sajnos pont elromlott a hangmentes pisztoly, így a másikkal lett lőve.
2012. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 hónapos volt a kislányom, mikor a kozmetikus kilőtte neki. Igazából attól sírt, hogy a fejét lefogtam, meg a pisztoly kattanásától ijedt meg. Hamar megnyugodott, és az én lányom is hason alszik pár hetes kora óta, de simán ráfeküdt a fülére, úgyhogy szerintem nem fájt neki, és nem zavarta! :)
2012. szept. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is a kórházban szúrattam neki, mielőtt hazajöttünk. Én úgy voltam vele, hogy minél előbb, annál jobb. Nem voltam ott, de azt mondta a nővér, hogy észre sem vette. Ő is hason alszik kezdetektől fogva s egyáltalán nem zavarja a fülbevaló. Szerintem csináltasd meg minél hamarabb.
2012. szept. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Akkor sztem a jövő héten túl esünk rajta!

2012. szept. 21. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!