Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is sír fürdés után a...

Másnak is sír fürdés után a kisbabája? Vagy csak nekem ilyen nehéz ügy ez? Minden egyes fürdetés után megy a sírás, az öltöztetés egyenes katasztrófa. Vagy éhes vagy álmos. Valahogy sose jön össze, hogy jó legyen. Valamit én rontok el? (6hónapos)

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 17:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Az én fiam is majdnem minden nap ezt csinálja, a fürdést imádja, de ahogy elkezdem öltöztetni türelmetlen lesz, ő már álmos ilyenkor, még akkor is ha előtte még aludt félórát, mert napközben nem képes félóráknál többet aludni, este viszont 9 órát végigalszik. 5 hónapos
2011. dec. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Az enyém uennyi idős, egész nap jó baba, fürödni egyenesen imád!(meg enni is:) De ami közte van?? Katasztrófa!!

Fürdés után amíg öltöztetem mindig ordi-party van, egészen addig, míg apuka ölében a szájába nem nyomom a cumisüveget :)

(tápszeres és este nálunk apa etet-altat)

2011. dec. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Mennyire van meleg ahol fürdeted?

Mi a gyerekszobában fürdetük jelenleg és nálunk is ordítás volt az első 3 hónapban. Utána rájöttünk, hogy kell hősugárzó. Minden fürdetés előtt 10 perccel bemelegítem a szobát és semmi baja az 5 hónapos lányunknak.

A kádjába rakok alúlra tesztilpelust. Valamint állandan beszélünk hozzá.


Esetleg még az is lehet, hogy túl fáradt lesz, mire a fürdetéshez értek..

2011. dec. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

A hőfok az biztos jó...mi is a szobában fürdetünk, előtte hősugárzó.

Álmos vagy éhes. De sehogy nem tudom úgy csinálni, hogy vagy álmos ne legyen vagy éhes. Hülyén jön ki mindig az etetés, vagy pont nem alszik délután...

2011. dec. 14. 18:04
 5/29 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ugyanezt játssza, bár ő már 14 hónapos. Nem az álmossággal, meg az éhséggel van gond, hanem annyira szeret fürdeni, hogy nem akar kijönni a kádból és azért hisztizik.
2011. dec. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Én etetés után fürdettem, amíg ilyen pici volt. Amire elkészítettem mindent a fürdéshez, sosem jött vissza neki a kaja, ha ettől tartanál.

Egyébként nálunk a 22 hós is fázik, még a pelus cserénél is, 23 fok körül van nálunk a szobában! Mindig bekapcsolom a hősugit, egyébként nem akarja engedni és tényleg libabőrös is, ha nincs hősugi.

2011. dec. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Arra figyeljetek oda, hogy mindig pontosan akkor fürdessetek.
2011. dec. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyanezt csinálta, míg egyszer nem öltöztettem fel csak kicsit később, és elmaradt a sírás.A pelenkázón játszottunk csak pelus volt rajta. Aztán elkezdtem felöltöztetni jött a sírás, abbahagytam az öltöztetést, addig próbálkoztam míg sírás nélkül fel tudtam rá adni a rucit. Azóta így csinálom minden este és egyszer sem sírt azóta.
2011. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
19:30 max. 20-kor fürdetünk,teny h nem percre pontosan ugyanakkor,de törekszünk az azonos időhöz.
2011. dec. 14. 20:14
 10/29 A kérdező kommentje:
25 fok van bizti h nem fazik.
2011. dec. 14. 20:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!