Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikres babakocsik közül melyik...

Ikres babakocsik közül melyik vált be jobban?

Figyelt kérdés
Ikreknek, amíg picikék inkább egymás mögött, vagy egymás mellettit vennétek? Kisvárosi közlekedés egyik fő szempont.
2012. szept. 17. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Városban szerintem az egymás mögötti praktikusabb, de nekem az egymás melletti sokkal jobban tetszik, én valószínűleg olyat választanék. :)
2012. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk egymás melleti volt (Bergon iker), kényelmes, jó kocsi, csak ha a járda nálatok nem túl széles, akkor nem fogsz vele elférni. Boltba sem lehet bemenni vele, tömegközlekedni meg pláne nem. Mi csak a sétákhoz használtuk, illetve a játszótérre menet.
2012. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az egymás mögötti annyira nem tetszik. Szegény baba, amelyik hátul van semmit nem lát. Ez addig nem gond, amíg kicsik, de mikor már szükségük van arra hogy felüljenek és nézelődjenek, akkor már igen. Olyan szempontból is jobb az egymás melletti, hogy most tanuljuk pedagógiából a suliban, hogy azok a gyerekek akik inger gazdag környezetben vannak, sokkal okosabbak lesznek. Na most ha olyan kocsid van, és pl nem figyelsz arra, hogy egyszer az egyik, másik alkalommal a másik legyen hátul, lehet hogy hátrányt jelent.

Én biztos, hogy egymás mellettit vennék. Neked is könnyebb csak megállni ha valaki meg akarja nézni a kicsiket, mint hogy kihámozni a hátsót az esernyő(vagy nem tudom minek hívják, amit rá lehet csukni a kocsira ha süt a nap) alól.

2012. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk egymás melletti volt. Szerettem, illetve még most is használjuk (2 évesek a fiúk). Van mindegyiknek előnye, hátránya. Egymás mellettivel nehéz el és beférni valahova. Pl egy szűk járda akadály lehet, kis boltokba nem férni be, sőt még pl Auchan-ből is csak ott tudtunk kijönni, ahol bementünk, a pénztárnál nem fért ki a kocsi. Lidl-be nem tudunk bemenni sem.

De egymás mögötti meg olyan hosszú, hogy lehet hiába fér be szélességre, elkanyarodni nem tud vele az ember, ha átjárón kell bemenni, vagy szűk a kanyar.

Szerintem a babáknak jobb ha egymás mellett vannak, én az egymás mellettire szavazok, nem vennék most sem másmilyent.

Inkább arra figyelj, hogy nagy kerekű legyen, fixálható, és strapabíró. Ha ki tudjátok próbálni, én úgy csinálnám ha még egyszer tehetném, hogy tennék egy mondjuk 8-8 kg-ot csomagot a két ülésbe, és megpróbálnám kormányozni. Mert a miénk pl ha üres, tuti jól lehet irányítani, de ha már benne van a két 11-12 kg-os gyerek, hááááát... fullasztó :-)

2012. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk egymás melletti volt. PP Aria Twin amelyik a leginkább bevált. Keskeny, de mégsem kell bene nyomorogni, alacsony, így be tudnak mászni egyedül a gyerekek, levehető a karfája ami tálcás. Viszont nem dönthető le teljesen, és nagyon lelóg a z alatta lévő kosár, és súrolja a földet.

Nekünk volt a környéken mindenből egy, ahova befértünk vele (gyógyszertár, közért, posta, DM).

Az egymás mögötti nekünk nem fér be a liftbe, és mivel a tizediken lakunk, ez nem elhanyagolható szempont.


Nekünk is volt bergon, de én utáltam. Nagy batár, nehéz és széles.

2012. szept. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok! Várom a további tapasztalatokat!! Kezdek én is átpártolni az egymás mellettire, csak félek, hogy így a kedvenc boltjaim kimaradnak és a hülye tescoba kell majd járni bevásárolni.
2012. szept. 25. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!