Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy oldjátok meg a fürdést...

Kiki01 kérdése:

Ti hogy oldjátok meg a fürdést amikor nem alszik a babátok?

Figyelt kérdés
Szegénykém ma egy kicsit kiakadt, mert egyedül hagytam ameddig zuhanyoztam. Annyira sírt én meg annyira sajnáltam hogy majdnem én is sírtam:) Arra gondoltam hogy legközelebb hordozóba odaviszem közel a fürdőszoba ajtóhoz. Vannak még más ötleteitek?
2012. szept. 19. 16:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
akkor fürcsizz ha alszik más ötletem nincs
2012. szept. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nincs más ötletem. Én is oda vittem hordozóban. Nagyon élvezte, kacagott. Most már azért kialakult egy rend. De sokáig vittem én is magammal. :D
2012. szept. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ez eddig bevált, de sajna ma csak délután aludt el, én meg már nem bírtam a szagomat:)
2012. szept. 19. 16:22
 4/23 anonim ***** válasza:
tedd ugy hogy lasson, esetleg arra vigyazz hogy a viz hangjatol ne ijedjen meg, probalj olyankor furodni amikor nem tul faradt, vagy ehes, szerintem simán el fog nezelodni, esetleg beszelj hozza
2012. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én beviszem a fürdőszobába a babakocsiba, úgy fordítom, hogy lásson és így nyugi van! :)
2012. szept. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
41%

Komoly...

Fürödj este.

Este megfürdetem a gyereket, leteszem, elrendezem, összepakolászom a házat, és lemegyek fürdeni. Ő már az igazak álmát alussza olyankor.

El sem tudom képzelni, hogy akkor fürödjek-tusoljak amikor ő itt téblábol.

2012. szept. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én vagy a délelőtti alvásnál zuhanyzok le, vagy beviszem magammal a fürdőbe, h lásson hordozóba és adok neki játékot! :) nekem tök jól elvan! De általában lerendezem a de. alvás alatt! :)
2012. szept. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Mikor még nem tudott kúszni-mászni beraktam neki játékokat a kiságyba, elindítottam a zenélő forgót és gyors lezuhanyoztam.

Rakhatod pihenőszékbe is vagy babakocsiba hogy lásson, azt élvezni szokták.

2012. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
bar en meg csak most fogok szulni,de mar elore gondolkodtam ezen. en beteszem majd a hordozoba es beviszem magammal.Szerintem te is beviheted.akkor lat teged tudsz hozza beszelni ha esetleg gond lenne.
2012. szept. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Ha még kicsi, akkor hordozó.

Nekem már nagyobb, leülök vele játszani, aztán "elszökök" :-) A szoba gyerekbiztos.


A zuhanyzó a gyerekszoba mellett van, felébredne ha aludna. Párom külföldön, máshogy nem nagyon tudom megoldani :-)

2012. szept. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!