Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes már most járássegítőt...

Érdemes már most járássegítőt vennem?

Figyelt kérdés
A kisfiam 7,5 hónapos korában ált fel, most 9 hós és már időnként oldalazva lépeget. Érdemes neki járássegítőt venni vagy hagyjam, hogy magától fedezze fel az új mozgásformát, a járást?
2009. aug. 1. 08:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igazából nem tudom milyen járássegítőre gondolsz. De szerintem hagyd egyedül próbálkozni, jobb, ha mindent önállóan tanul meg. Így is előrébb van, mint a kortársai. Az állás, járástanulásba beletartozik jó pár popsira csüccsenés, felborulás is...
2009. aug. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Szia.én is hagynám a járássegítőt.szerintem ezek nem is azok,nekem van egy chiccó de ugy kaptam,nem fogom használni,legalábbis erre a célra szerintem alakalmatlanok.A sógóromék vettekde járássegítőként nekik se szuperált.
2009. aug. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Olyanra gondoltam, amit maga előtt tologat. De akkor hanyagolom, nem akarok semmit siettetni. Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 1. 09:19
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

A lányomnak van és imádja.Mondjuk akkor kezdett el totyogni utána amikor már felált magától, de egyedül menni még nemtudott.Nekünk nagyon bejött, mondjuk ez többfunkciós, ha már megy akkor össze lehet csukni és lábbal hajtható kiscanga lesz.Most 11 hónapos nagyon ügyesen megy magától igy már annyira nem is érdekes számára a tologatás:)

csak ajánlani tudom.

2009. aug. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem. Az én kisfiam kb. 9 hós kora körül állt fel, 2 hétre rá már kézenfogva, meg bútorokba kapaszkodva lépegetett. Most 11 hós és a héten kezdett el önállóan járni. Időközben megtanult ügyesen esni, popsira huppani, így MÉG nem ütötte meg magát rendesen. De egyébként nálunk nem is nagyon lenne hely járássegítőt toszigálni, mivel a szőnyegben, küszöbökben megakadhatna és akkor nagyot esne szerintem. Az egyéni véleményem, hogy tényleg hagyni kell, hogy maga fedezze fel a dolgokat.
2009. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Mi most vettünk neki egy műanyag bevásárlókocsit. 1500 Ft volt. Szeret bele pakolni és tologatja is. Eddig a széket tolte, azért vettük neki. Szerintem ennél többet nem érdemes költeni ilyesmire, úgyis akkor indul el amikor érett rá az idegrendszere és az izmai.
2009. aug. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi vettünk neki, de gyorsan meg is szabadultunk tőle, mert nem használta. 9 hónaposan kezdett egyedül menni, a baby taxit tologatta és csak most 13 hónapos szeret igazán mindent tolni, mióta szaladni is tud:)
2009. aug. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom imádta, szerintem jó dolog.
2009. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát alapvetően én is jó dolognak tartom, ezért is vettünk, de hogy megéri-e, az attól is függ, hogy használja-e a babád. Az enyém rá sem néz, néha megpiszkálja a rajta található kütyüket, de tolni nem akarja. :)
2009. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!