Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyi idősen szüljek még babát?

Ennyi idősen szüljek még babát?

Figyelt kérdés
38 éves vagyok,van egy nagy kamasz fiam,és egy 8 hónapos,nagyon nagy öröm ez a pici bab,és nagyon jókor jött ez nekünk,persze akartuk őt,mert most már mindenünk megvan,és semmiért nem kell kuporgatni,nem épitkezünk már,nem az első gyerek,nem ujj a házasság.szóval nagyon élvezzük őt,felmerült esetleg egy hugica is,de én már attól szó szerint félek.jogosan félek szerintetek?38 évesen szülni nem megterhelő már?mi a véleményetek?
2009. aug. 1. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden feltétel adott akkor nyugodtan. Ismeretségi körömben, de én magam is szültem más mások által "hajlottnak" nevezett életkorban gyereket, és nem bántuk meg ezt a döntést. Én sem mondtam még le egészen a kistesóról, pedig az én életkorom már négyessel kezdődik.
2009. aug. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha megnézed a szülőnők életkoráról szóló statisztikát, átlagosnak fogsz számítani:) ha egészséges vagy és bírod erővel, boldogabb leszel a három gyerekkel mint valaha!:)
2009. aug. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én a 38. szül napom után egy hónappal szültem, pontosabban császár lett, de nem azt tervezték, de mindenki jól van, kislányom azóta elmúlt egy éves, a nagy fiam hetedikes. ha egészséged rendben ne félj.

a genetikai vizsgalára várók közt pedig a fél csoport idősebb volt nálam, szóval vállalják sokan.

2009. aug. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 38 évesen még simán belefér, esetleg 42-45 évesen már félnék, de én is 38-40-re tervezem a 3. babánkat :)
2009. aug. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok.egyenlőre gondolkodom,egészségileg bírnám,a türelmem is meg van,csak tartok picit tőle.a mostanitól is féltem,igaz nem kelett volna.
2009. aug. 1. 09:27
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
nem "ujj" a házasság... jesszusom...
2009. aug. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fiamat 28 évesen, a lányomat 37 évesen szültem.

Lhete 45 évesen már nem mernék szülni, de 38 évesen simán.

2009. aug. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha egészséges vagy miért ne? Sokan bármit megtennének, hogy szülhessenek, vagy biztos körülmények közé várhassanak egy babát, neked ez megadatott, ez áldás, élj vele! Sok sikert!
2009. aug. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!