Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes babám csak cicin...

10 hetes babám csak cicin hajlandó elaludni. Le lehet-e vajon ennyi idősen erről szoktatni, vagy szerintetek várjak még egy kicsit?

Figyelt kérdés
10 hetes kisfiam csak cicin alszik el. Ez úgy működik, hogy eszik, aztán játszik, és amikor elálmosodik, mellé kell feküdnöm az én ágyamba, ahol odaadom a cicim, kicsit még szívja és elalszik. Sajnos már két hetes kora óta így alszik csak el, addig folyamatosan ordított szinte egész nap, mire rájöttem, hogy így elalszik. Viszont emiatt már odáig jutottunk, hogy ha megébred egy kicsi is, azonnal kell neki a cici, különben nem tud visszaaludni. Így aztán van, hogy másfél órát is ott kell feküdnöm mellette, különben ordít és nem alszik. Viszont nem ő az egyetlen gyerek, így nem nagyon van erre időm. Így kiságyba is lehetetlen betenni, mert ott ugye nem tudok melléfeküdni. Szerintetek le lehet erről szoktatni vagy várjak még egy kicsit? Néha már szívogatja a hüvelykujját, talán ő majd ujjszopizós lesz, és akkor azzal majd elalszik, addig várjak? Mert a cumi nem kell neki, fél méterre köpi ki, ha a szájába adom. Ha tartom benne, akkor pedig visít. Ti mit tennétek a helyemben? És hogyan csinálnátok?
2011. okt. 16. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Mind a két bébim cicinalvós baba. A lánykámmal már nem volt az a luxus, hogy vele aludjak, így őt szigorúan ölben szoptatom, altatom cicin. Amikor elég ernyedt akkor leteszem az ágyába, és alszik is. Ki kell tapasztalni, mikor alszik elég mélyen, hogy az ágyat is el lehessen lopni alóla. Esetleg egy anyaszagú pelus a feje alá.
2011. okt. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg másik fajta cumi??Az én babám pl az aventes cumit útálta csak úgy repült ki a szájából a MAM-osat meg elfogadta!Próbálj más fajtát!
2011. okt. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!