Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy használjam helyesen a...

Hogy használjam helyesen a szélcsövet?

Figyelt kérdés
valahogy nem hoz ki semmit, még a szeleket sem.
2009. aug. 1. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Tegyél rá popsi krémet,hogy csuszosabb legyen.Mikor felhelyezted,mozgasd egy kicsit,ki-be.De krémezésnél nehogy erzárd a mini lyukat,könnyen előfordulhat.Nekünk hatásos volt,bár nem szerettem vele kinozni.Espumisán cseppeket adtam neki,minden evés elött.Nagyon bevált.
2009. aug. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.

én sab simplexet használok, ez egész jó. azért kellene szélcsövezni, mert 5. napja nem kakilt és már szenved tőle. csak épp valahogy nem hoz ki semmit de akkor megpróbálom így, ahogy írtad.

2009. aug. 1. 09:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez a csövezés nagyon durva, biztos nem szereti a babód hogy iyeneket teszel a fenekében. Nekünk is volt hogy 4-5 napig nem kakilt és láttam hogy nem érzi jól magát. Inkább adtam neki espumisant, meg itattam vele az ánizsteát és másnap már rendesen kakilt.
2009. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Mi is használtuk és nagyon bevált. A lényeg hogy vágj rá plusz még 2 lyukat és max. csak 3x használd 1 nap. Ja és persze krémezd is :) Egy 12 hós Kisgengszter anyuja.
2009. aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem ne használj szélcsövet...olvass utána mit írnak róla sz orvosok...hát nem sok jót. Annyi más módszer van, amivel elő lehet csalogatni az a kakit:)
2009. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó lehet, hogy nem a legjobb módszer, de ha már 5 napja nem kakil, akkor mire várjon? Inkább ez zavarja, mint a kaki.

Szerintem próbáld, nyilván óvatos vagy, nem tudom mennyi idős a babád, de próbáld ki vele a biciklizik az egér játékot. (tudod emelgesd a lábát felfelé) De hatásos még a Laevolac szirup is. Nekünk az vált be.

2009. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

12 hetes a pici. Még mindig nem kakilt, hétfő óta, a lázmérőzés tegnap nem használt, ma jön a szélcső, ha nem sikerül magától kakilnia. Tornáztatom minden nap, biciklizünk, felülünk, eddig eredményes volt, de ez most nagyon ragaszkodó kaki.:))) hát nem tudom, mi lesz, ha egyszer kijön:)))

azért próbálom kihozni, mert már kínlódik tőle 2 napja, különben hagynám. óvatos vagyok persze, meg hát, ha egyszer megindul utána megkönnyebbül, és az már nem fogja érdekelni, hogy csövet dugtam a popsijába. nyilván nem a leghumánusabb megoldás, de az sem az, ha hagyom szenvedni:)

2009. aug. 2. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!