Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogíny duzzadásától számítva...

A fogíny duzzadásától számítva mennyi idő alatt jön ki egy fog a babátoknál?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
na az attol fugg melyik fog volt, az also egyesek egy heten belul, a felso egyesek 6het, a kettesek nem duzzadtak meg, egyenlore ennyi foga van
2012. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, a fiamnak 1 hónap alatt jött ki 6 foga (5 és 6 hónapos kora közt), nála meg pont a felső egyesek bukkantak elő nagyon gyorsan (1-2 nap alatt) onnantól számítva, hogy úgy tényleg bedagadtak. Szerintem a felső fogaknál csalóka, hogy sokkal jobban látod a teljes fog körvonalait az íny alatt, mint az alsók esetén, ezért duzzadtabbnak tűnik akkor is, amikor még nincs igazából bedagadva. Legalábbis nála nagyon látványos volt, amikor az egyik felső egyes már duzzadt, a mellette levő pedig még nem (az egy héttel később jött csak, tehát ennél kevesebb idő alatt dagadt be és bújt ki.)

És a felső egyesek nőttek meg a leggyorsabban is, 1 hét alatt már óriásinak tűntek, míg az alsók nagyon sokáig csak csík, aztán meg negyed fog, fél fog, stb...

Úgyhogy gondolom ez is egyéni. Nála a 2-esek (felsők, alsók esetében is) jöttek ki lassabban. Szemfog, kisörlő még nincs, azokat nem tudom milyen, most a nyolcadiknál tart csak.

2012. szept. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
off: Pont én is ezt szerettem volna megkérdezni,mert pont ma reggel vettem észre,h duzzadt neki:).Nálatok mióta tart a fogzás?
2012. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Általában 1,5 hónap, mire kibújik egy fog. Most is kb annyi lesz. Mert augusztus 15-én már meg volt, meg rágta ezerrel az ujját. És tegnap láttam, hogy ott a hegye, csak mêg nem tört át. Borzasztó lassan jönnek szegénynek a fogai.
2012. szept. 20. 06:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Lányomnak 2 hónaposan bedagadt az ínye alul és 4,5 hónaposan bújt ki ott a foga:S
2012. szept. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!