Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogíny gyulladás, érzékenység...

Fogíny gyulladás, érzékenység és vérzés terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Mit lehet ellene tenni? Paradontax fogkrémet használok a terhességem eleje óta, voltam fogorvosnál a 10.hét környékén, leszedte a fogkövem mert nagyon begyulladt tőle az ínyem. Akkor ajánlott Corsodyl öblögetőt, azt is használom azóta is, viszont nagyon vérzik a fogínyem fogmosáskor és nagyon érzékenyek. Tudtok valamit ajánlani amit kipróbálhatnék?

Előre is köszönöm a válaszokat

20hkm



2012. ápr. 27. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy a hormonális változások okozzák, így igen nehezen kiküszöbölhető. Én részemről mind a parodontax fogkrémét, mind a szájvizüket nagyon jónak tartom, de ha nem válik be, léteznek receptköteles ecsetelő szerek is, amelyek segíthetnek esetleg. :) Meg biztosan van valami homeós bogyó is, de ezekben nem nagyon hiszek, de ha téged érdekel, esetleg érdemes utána járni. :)


38 hetes km

2012. ápr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keresd fel a paradontológiát, a folyamatos fogínyvérzés sorvadástól is lehet.
2012. ápr. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálkozz fogmosás után fogselyemmel, nekem ez használt a fenti szereken kívül. Nagy mértékben csökken a vérzésem azóta.

31 hetes kismama

2012. ápr. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!