Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hét körüli kismamik, kinek...

18 hét körüli kismamik, kinek mi van már meg a babakelengyéből?

Figyelt kérdés
Én már kaptam pár db kisruhát,de venni nem vettem még semmi nagyobb dolgot csak 2 pici harisnyát aminek nem tudtam ellenálni,alig várom már,hogy vásárolgassak,most van egy babakocsi amire rátaláltam,az ára sem rossz,nagyon gondolkodok rajta! :)
2012. szept. 20. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennyni idősen nekünk még semmi sem volt.

A 30. hétig dolgoztam, utána vettünk meg mindent, de addigra tényleg mindent kinéztem, csak mindenhová odamentünk és megvettük, ami kellett.

2012. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 18 hetes vagyok, és nekünk csak a kiságy van meg, illetve vettem pár pici bodyt a 14. héten, de lehet kár volt, mert először kislányt mondtak a 13. héten,a 16.-on kisfiút, úgyhogy addig most semmit nem veszek, amíg a nemét meg nem tudjuk a genetikau UH-n :) De szeritenm teljesen ráér az ember, én nem vagyok babonás sem, kérdés, hogy az ember mennyire szeret alapból vásárolni :)
2012. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én még nem vagyok kismami,így csak egy pár hófehér cipőcském van. Megkérdezhetem, hogy melyik babakocsit nézted ki?
2012. szept. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az előzőnél a 33.héten vettünk meg mindent, babonából, no meg addig dolgoztam. Akkorára megvolt a lista, 1 nap alatt kipipáltunk mindent. Most 18hetes vagyok, szintén babonából megint nem veszek semmit, bár el vannak téve az előző játékok, kisruhák, de szeretnék 1-2dolgot venni a kicsinek is, már bőszen netezem a listámat:-)
2012. szept. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én még ilyenkor nem vásároltam csak a 30.hét után,akkor is csak nagyon óvatosan.babonából rá sem néztem a kis ruhákra.
2012. szept. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!