Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamik, Anyukák! Van aki...

Kismamik, Anyukák! Van aki használta vagy tervezi, hogy használja szülésnél a Dianatal-gélt? Tapasztalatok, vélemények róla?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 11:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szia!:)en tervezem hasznalni. Fogadtam szulesznot, 28 hetesen megyek legkozelebb hozza, megnezzuk s szzuloszobat, beszelgetunk, majd akkor fogok rakerdezni nala, hogy mi a velemenye rola, erdemes e.

De en amiket olvastam rola, hogy konnyebbe teszi a szulest, meg ha kicsivel is, mar akkor is megeri.

5 het mulva elmeselem, ha akkor meg aktualis lesz neked:)

23 hetes kismami

2012. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

szia!


Az a baj, hogy nincs már nekem 5 hetem :) vaccilálok, hogy mi legyen....lehet én mesélem majd el :)

2012. aug. 23. 11:42
 3/20 anonim ***** válasza:
ez olyan mint a gátmasszázs olaj?
2012. aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Köszönöm kérdező!:) én megnéztem a honlapján a videót, és szerintem hatásos lehet:)
2012. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy bepofátlankodok, de érdekelne ti milyen gátmasszázsolajat használtok? 36 hétben késő már elkezdeni? Hol lehet beszerezni? Melyik jó? Köszi
2012. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
közben megnéztem a honlapot, ez nem gátmasszázsolaj és azt írja, hogy az alkalmatlan is szülésnél. nekem veleda van, a dmben vettük 3800ftért. 36. héten kezdtem én is, még csak egyszer használtam. remélem van értelme :)
2012. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

3/6 os!



[link]

2012. aug. 23. 12:32
 8/20 anonim ***** válasza:
Én két adagot is kaptam a vajúdás alatt, első nyomásra meglett a kisfiam és gátmetszés sem volt, én ezt a gélnek (is) tulajdonítottam:D
2012. aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Utolsó! Attól függetlenül kaphattál EDÁ-t pl ha kértél volna? tehát nemcsak a gélt kaptad?
2012. aug. 23. 13:14
 10/20 anonim ***** válasza:
Én nem kértem EDA-t, de a kettő nem zárja ki egymást.Nekem at orvosom javasolta ezt a gélt, mondta, hogy sok szülési komplikáció megelőzhető vele.Az tény, hogy nagyon könnyen és gyorsan kibújt a kisfiam, igazából nekem a fogfájás rosszabb volt:)
2012. aug. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!